proč to lidé dělají?

Diskuze » Negativní příhody

rakapka (autor tématu) 36 před 5 roky

Stalo se vám někdy že vám někdo zarezervoval předmět, a pak přestal komunikovat a předmět dal někomu jinému aniž by vám řekl jediné slovo? Proč to lidé dělají? Měla jsem u pána zarezervovánou postel u Petr Karásek, normálně jsme se doluvili na nedělním odvozu, poslala jsem mu na sebe telefon s tím že čas si ještě upřesníme, pak mu psala ohledně domluvy, ale on už mi neodepsal - ani sem do zpráv ani na mobil. Celý den jsem čekala na kontakt, psala mu at mi dá vědět kdy máme přijet, a ted jsem zjistila, že ji daroval někomu jinému. To nemá tu slušnost aspoň napsat že se domluvil jinde? A udělat to po té, co mi ji slíbil, a já si domluvila odvoz, to je vážně sprosté

Pavla 54 před 5 roky

Dobry den take se mi to stalo bohužel ja ještě čekala na pani věc moc chtěla prosila mě ostatnim jsem napsala že už je reservovana a pani nakonec vubec nedošla ani se neomluvila. Nechapu takove lidi posila Vam zpravu za zpravou a nakonec se ani neomluvi . Proč to dělaji nevim jen si mužeme řikat že jsou i slušni lide kteři udělaji to co slibili . Všem přeji pěkny den bez takovych lidi

rakapka (autor tématu) 36 před 5 roky

Tohle jsem už taky měla, paní si u mě rezervovala skleničky, a pak se neozvala, a několik dní mi je blokovala. Neposlala ani slovo o tom že by si to rozmyslela, i když byla přihlášená a já jí několikrát psala kdy si je vyzvedne Škoda že v těchto případech nejde napsat hodnocení.. pokud se nepletu, nikde jsme tedy nenašla jak... Vám také přeji pěkný nový týden

Klára 9 před 5 roky

Důvodů může být spousta - technické problémy, zprávy si nevšiml, nepřišla nebo upřednostnil někoho jiného, apod.. Nehledejte v tom hned nespolehlivost. Také se mi stalo, že mi někdo věc slíbil a nakonec se ani neozval - stane se.

Akela 588 před 5 roky

ad rakapka - hodnocení lze udělit. Máte zájemce u nabídky, pokud jste jí nesmazala.

rakapka (autor tématu) 36 před 5 roky

Zdena: ale pokud jsem o zboží žádala, tak to udělit nelze...

rakapka (autor tématu) 36 před 5 roky

Klára: težko říct že si zprávy nevšiml, když jsem si psali - poslala jsem na sebe mobil, a věc mi rezervoval, domluvili jsme se, a pak mi nenapsal kdy se mohu stavit i dyž já jemu psala - a dal věc ten den někomu jinému - to težko vysvětlíte technickými problmy nebo nedoručenou zprávou. A pokud upřednostnil někoho jiného, tak mi to snad měl oznámit. Šlo odvoz postele a já si mezi tím musela zajistit odvoz - tohle dle mě není omluvitelné.

Pavla 54 před 5 roky

O technicky problem si myslim rozhodně nešlo když pišete že jste s panem komunikovala spiš měl problem pan sam se sebou a neni to omluvitelne je to sproste jednani

Tomáš 421 před 5 roky

Domluvit se dá úplně na všem a vše domluvené se dá i dodržet. Ale chápu to. "Slibem neublížíš" vymyslel totiž kdosi "múdry"...

kjama 13 před 5 roky

Také se mi to stalo a hloupé je, že hodnocení nedáš. Já si u kamaráda pronajala auto na odvoz skříňky. Dojela jsem tam, půl hodiny chodila kolem, zvonila, telefonovala a nic. Žádná odezva. Tak jsem kamaráda poslala domů, sama jsem jela přes celou prahu přes hodinu domů a mohla jsem si akorát pobrečet, že jsem ze sebe před kamarádem udělala blbce, blokovala mu čas, čert vem tu večeři, na kterou jsem ho posléze pozvala. Je mi spíš líto toho času na organizaci a cestu...

rakapka (autor tématu) 36 před 5 roky

jo, je to tak... mě jen mrzí, že neumí rormálně něco říct.. vždyt stačí tak málo... napsat jen pár slov.... tak snad na takové budeme narážet co nejméně... přeji všem pěkný den

Monika Špoulová 101 před 5 roky

Já měla kdysi podobnou zkušenost, jela jsem si pro skříně, v domluvený čas jsem paní volala, že jsem před domem, tel. nikdo nebral. Čekala jsem tam skoro hodinu, občas zkoušela volat, marně, tak jsem jela domů. Večer mi paní volala, že musela nečekaně k lékaři a tel. zapomněla doma. To se dá pochopit, domluvily jsme se tedy na náhradním termínu. Bohužel situace se opakovala. Bydlela jsem kousek za Prahou, tak že jsem 2x jela 60 km a vždy přijela s prázdnou, muž nadával. Večer se paní ozvala zas s výmluvou a prý, že mi skříně tedy přiveze ona za 2 dny, ale že neví přesný čas. Tak jsem jí čekala, marně a tel. už nezvedala.