Proc jsou vykricniky u p. Patrika Švaba?

Diskuze » Mám něco na srdci

Jankovicova ivana (autor tématu) 17 před 2 týdny

Dobry den, muze mi nekdo vysvetlit toto varovani? Je to snad podvod? Sama jsem poslala panovi penize na jidlo na doporuceni pani H. z Brna, ze u nej byla a ze je to v poradku a i zde sama dvakrat inzerovala prosbu o pomoc pro tohoto pana. Mrzelo by me, kdybych naletela ( i kdyz by to nebylo poprve a asi ne naposledy,). Je pravda, ze pan muj dar nezapsal do prijatych ani nedal hodnoceni (ale bylo mi trapne ho na to upozornit). A nezda se mi ani, ze by mu neco darovali i se mnou jen 4 lide. Budu rada, kdyz se mi dostane vysvetleni a vase zkusenosti. Dekuji, I.

Nicol 1 před 2 týdny

Dobrý den, takto neověřeným lidem nikdy nesvěřujte Vaše peníze jako dar, i když s dobrým úmyslem! Darujte je raději přímo Charitě.

Dobry den, dekuji za radu, ale ja naopak neduveruji vsem moznymn neziskovkam a charitam a naopak davam cilene primo potřebným, ovsem mela jsem zato, ze kdyz bylo doporuceni, je vse v poradku.
A hlavne, stale neznam duvod upozorneni,proc ho tam nekdo dal. Proto ani nemohu zatim hodnotit p. Švaba.

Lingvi 1 před 2 týdny

Tak já jsem na první inzerát pána přispěla igelitkou potravin. Jako dárkyně byla později p. Patrikem označena jiná paní. Sice mě to zamrzelo, ale trestné to není...
Proč má blokované nové inzeráty, netuším.

Caravelair Karavan 5 před 2 týdny

Dobrý den,já jsem panu Patrikovi poslala balíček,hned poté mi poděkoval,velice slušně,věřím,ýe jsem pomohla na dobrém místě a co se týče různých charit,jsem vylečená,od té doby,co jsem osobně poznala paní,co tam pracovala,byt měla vybavený darama odtamtud,závěsy na okna,psací stoly pro děti....a spoustu jiného..a to nemluvím o oblečení a jídle...takže každou charitu,která mě zastaví a loudí odmítám,bohužel,doplatí na to to i ti slušní..u mě tedy na 100%

Martina 105 před 2 týdny

Snad každý z nás se už někdy dostal do situace, kterou by mohl nazvat svou "životní krizí". Možná jsme si museli poradit sami, možná jsme měli to štěstí, že nám s tím někdo pomohl. Nemusíme být zrovna odborníky na lidskou duši, abychom se dostali do situace, kdy se na nás obrátí někdo s voláním o pomoc.
Už na základní škole se učíme jak dát první pomoc při vyvrknutí kotníku, topení ve vodě nebo zlomení nohy. Málo koho z nás však ve škole učili, jak dát první pomoc v těžké životní situaci. My jsme pomohli,protože se s podobnými problémy setkáváme dnes a denně.

Paní Martino,lépe bych to nenapsala,a tímto prosím dobré lidi,kteří mohou,alespoň malinko pomoci panu Patrikovi a jeho klučíkovi,pomozte prosím....věřím ,že je to pro dobrou věc,alespoň než překlene to období,než mu přiznají dávky...Marcela

Dekuji vsem, ketri zde odpovedeli a take p. Švaba obdarovali a nebyli jako darci zapsani a ohodnoceni, ale stale jsem se nedozvedela, proc je u jeho inzeratu upozorneni????

Tomáš 319 před 2 týdny

Panu Patrikovi jsem psal, zjistil jsem, že se bohužel stalo, že neměl soudně ošetřeného synka, a proto se mu patrně zpozdily dávky, jinak by se do takové situace patrně nedostal. Chlap sa stará, jezdí do práce, aby vydělal, tak neřeší kraviny a vy****** ženská toho zneužije. Případ, jakých je opravdu dnes a denně spousta "díky" feminizaci apod. blbostem.

Patrik Šváb 1 před 2 týdny

Dobré ráno všem v této diskuzi,která je jak koukám,celá o mne,synovi a údajném podvodu z poravinami. Důvod proč jsem né všem poslal hodnocení je,že nemám tolik času a ani pořádně nevím jak,když to na mne samo nevyskočí. Nicméně každému kdo mne pomohl jsem napsal poďekování zvlášt v konverzaci. Měl jsem zato,že když někdo pomůže,dělá to jen z vlastního přesvětčení a je to jen mezi námi a nemusí to dávat na obdiv nějakým hodnocením. Skusím s tím,ale neco udělat. Teť těm co mají podezření s mým obchodováním s potravinami! Ať mi prosím dají radu jak se dá taková paštika,konzerva či cukr prodat!? Rád tam poběžím! Vi co jste něco darovali moc dobře víte,že jsem chtěl třeba i prošlé pitraviny a ty jsem také nějaké dostával. Písu v minulém čase,protože od té doby co mne neustále někdo nahlašuje nedostáváme nic,takže jsme tam kde jsme byly. Tak Vám moc děkuji!!! Když už nechcete nic darovat,tak aspoň neškoďte,děkuji. Nikdy jsem po nikom nechtěl peníze! A že bych je potřeboval! Syn měl jet v pondělí 10.6. na školu v přírodě,zálohu má zaplacenou,ale doplatek! Na ten už bohužel nemám a o nájmu se ani nebavím,úřady to nezajímá. Oni to sice proplatí ale až po zaplacení. To jsou problémy! Tak prosým nezáviďte nějakou tu konzervu! Děkuji všem co pomohli a přeji krásný den. Patrik Šváb.

Martina 105 před 2 týdny

Jistě základní potraviny se neprodávají. Pokud chce někdo pomoci jsou ty z čeho se dá vařit snadno, rychle, a na tisíc způsobů.

Dobry den, mrzi me, co se z jednoho meho dotazu rozjelo, ale me opravdu jen zajimalo, proc jsou u inzeratu vykricniky a varovani a to mi ten, kdo to tam dava, stale nevysvetlil (u mych inzeratu byly vykricniky tez a duvod jsem se nedozvedela. ) Mozna ale i tato diskuze pomuze tomu, ze se lide prestanou bat a zase zacnou p. ŠVABA podporovat. A i admin by mohl toto varovani smazat.Preji hezky den.

Ondra 112 před 2 týdny

Ja si tu dovolim zaspekulovat na toto tema:

Pred casem jsem vlozil par inzeratu psanych v nadsazce, jeden z nich mel v textu "za vyhodnou cenu" a do 5ti minut jsem mel vykricnik podvodnika. Usuzuji tedy to ze je tu par lidi co proste bonzuji a nectou obsah a kdyz se obevi "bonzu" treba 5 tak se obevi i vykricnik.

Co se mazani tyka tak to take urcite probiha automaticky. vystavil jsem inzerat, ale dal jsem ho do spatne kategorie. to mi (samo!) inzerat deaktivovalo a kdyz jsem ho opravil tak mi ho (asi) admin schvalil najednou zmizel (odhaduji ze je chyba v systemu expirace).

Proste vzpoura trolu. teda stroju

Tomáš 319 před 2 týdny

Kdyby klikání na vykřičníky bylo za peníze, nedivil bych se. Ale takhle…? To vypadá na střední demenci směle a neústupně kráčející do vyššího levelu.

Hana 16 před 2 týdny

Dobrý den, v první řadě bych chtěla přispět do této dlouhé diskuse, paní Jankovičová píše o paní H. z Brna, tak to jsem tedy já. Měla jsem zde inzerát POTRAVINY PRO PANA PATRIKA ŠVÁBA, z jednoho prostého důvodu, aby si tohoto mého inzerátu všimlo více lidí, popřípadě darovali. Jenže už tento inzerát ve svých inzerátech nemám, opravdu je ve schvalování a to z důvodu NENÍ za odvoz...takže opět jak zde bylo zmíněno někdo prostě vrtá a neví co z nudy... JINAK jsem panu Patriku Švábovi a jeho synovi darovala také tašku potravin, působí opravdu věrohodně a pomoc opravdu potřebuje. Pan Patrik Šváb mi napsal zde do konverzace, že mi ještě jednou moc děkuje a tím jsem tohle považovala za uzavřené, nechci si přičítat žádné body. Děkuji všem, kdo reagovali na můj inzerát (když byl ještě aktivní) POTRAVINY PRO PANA PATRIKA ŠVÁBA . Paní Jankovičová mě opravdu na tento inzerát kontaktovala, sdělila jsem jí, že nejsem žádná jeho příbuzná nebo známá, ale dala jsem ten inzerát sem aby pomohlo případně více lidí.
Paní Jankovičové jsem psala, aby se domluvila přímo s panem Švábem, prostě chtěla lidsky přispět a nemohla fyzicky protože je tuším z Prahy, rozhodla se tedy zaslat finanční částku. Takže dobří andělé zde jsou... a kdyby jich bylo více bylo by fajn... NIKDO NEVÍ, co může potkat jeho.
Děkuji všem kdo jste panu Švábovi pomohli a i těm kteří pomůžete. Já to udělám zas. Krásné a bezstarostné dny přeje Hana.

Hana 16 před 2 týdny

Ještě jeden příspěvek, paní Caravelair Karavan mi také psala, že posílá panu Švábovi potraviny protože je až kolem Kladna, pár konverzací jsme si zde vyměnily, chtěla bych poděkovat i této paní-tedy dobrému andělovi.
--- a zamyslete se nad situací pana švába i ostatní.
Mějte všichni krásně.

Dobré ráno,já také nestojím o veřejné hodnocení a o body,důležitý je pro mne můj pocit...a touto cestou moc prosím hodné lidi z "blízka" pana Švába a malého Ondry,pomozte,kdo můžete,než překlenou období,než mu schválí na úřadě potřebné...když jsem četla,že Ondra nemohl odjet na školu v přírodě,bylo mi to moc líto,určitě by jel rád...přeji všem pěkné dny....

karatela 2 před 2 týdny

MAILOVÁ ADRESA - Dobrý den,panu Švábovi jsme také osobně dali,co jsme mohli a doporučovala jsem mu,aby poslal svůj mail.
Je to nejjednodušší cesta pro všechny,protože nikdy nevíte-třeba budete chtít s inzerentem něco probrat,na něco zapomenutého se zeptat,darovat něco podobného apod. a v tomto novém systému už nemáte možnost inzerenta nijak kontaktovat,pokud nemá nové inzeráty.

Martina 105 před týdnem

Od nás také poděkování,kdo se účastní.Člověk v takové situaci nemusí mít ani na kredit do telefonu,natož internet.Má někdo nějaký nápad,kam v Brně zajít zdarma na internet,kromě dobrých přátel rodiny a knihovny?