Skupiny


Skupiny jsou nová funkce, kterou vybraní uživatelé právě testují. Přečtětě si, o co jde a jak se zapojit. Číst víc.

Počet členů: 110
Skupina Praha a okolí
Vítám všechny nové členy a prosím Vás,abyste se aktivně zapojili :)) ,nabízeli nepotřebné věci a obráceně dostali to, co potřebujete a využijete.. Skupinu jsem založila pro všechny z celé Prahy a okolí bez omezení a určení kategorie ...
Počet členů: 6
Chci darovat potřebným - okres Zlín
Mám doma hezké/hodnotné věci a chci je darovat sociálně slabším. (Aktivní členství lidí z dárcovských institucí je velice vítáno, uveďte, prosím, ve svém profilu něco bližšího o sociální činnosti Vaší či organizace, pro kt ...
Počet členů: 26
Domácí potřeby a dekorace
Za odvoz se zde může darovat nádobí,různé pomůcky k vaření,kávovary a dekorace do bytu je jedno jestli do kuchyně či obýváku, obrázky, sošky a další lapače prachu :-)
Počet členů: 18
Kobylisy
Skupina je tu pro všechny lidi z této části Prahy 8, případně jejího nejbližšího okolí. Pokud jste zamítnuti, je to z důvodu špatného hodnocení, velké nerovnováhy v počtu darovaných a obdržených věci nebo jiné lokality.
Počet členů: 14
Kolovraty, Říčany, Uhříněves a okolí
Tato skupina je určena pro obyvatele z okrajové části Prahy a přilehlé části středočeského kraje. Předávání se tedy předpokládá v těchto lokalitách, na vlakové trase Praha-Benešov apod.
Počet členů: 54
Maminy na rodičovské
Komunita maminek, tatínků, babiček, tetiček a zkrátka všech, kdo mají malé děti a chtějí se podělit o oblečení, hračky, výbavu a další věci pro dětičky, které již nevyužijí.
Počet členů: 3
Milovníci života ve starých chalupách a chaloupkách mikroregionu Ploština
Poptávka/nabídka za odvoz všeho, co se točí kolem života ve starém valašském stylu. Pokud jste zamítnuti, je to z důvodu špatného hodnoc ...
Počet členů: 15
Milujeme zvířátka
Vše od A až do Z pro naše miláčky, velké, malé, chlupaté i hladké. Potřeby, pelíšky a veškeré ubytování, akvárka, krmivo, které už nezužitkujete.Také pokud chcete darovat zvířátko do dobrých rukou kde mu bude fajn.
Počet členů: 23
Nábytek a bytové doplňky
Na tomto webu je hodně nábytku a proto zakládám tuto skupinu kde můžete darovat postele, sedačky, skříně a stolky,židle a křesla a další co souvisí s nábytkem včetně dětských postýlek.Třeba i svítidla. Celá Praha a okolí.
Počet členů: 46
Pěstitelé z Prahy
Pro ty, co pěstují ať už doma či na zahradě pro sklizeň i okrasu a chtějí si vzájemně darovat semínka, sazenice, rostliny či plody sklizně :) Pokud jste zamítnuti, je to z důvodu špatného hodnocení, velké nerovnováhy v počtu darovaných a obdržených věci nebo ...
Počet členů: 7
Počítače a hardware za odvoz
Všechno okolo PC, komponentů a související elektroniky
Počet členů: 3
Praha 18 - Letňany a okolí
Skupina pro Letňany a blízké okolí
Počet členů: 20
Pražský sekáč
Oblečení, boty, doplňky, zkrátka vše pro váš šatník z Prahy a blízkého okolí ;)
Počet členů: 12
Vinohrady
Pro lidičky z Vinohrad a blízkého okolí :-)