Skupiny a vstup do nich...

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Petmot (autor tématu) 49 před 4 roky

Zdravím, jaký je prosím důvod, či v čem tkví ta užitečnost ve zřizování skupin, když lze filtrovat podle lokace? Druhý dotaz zní, pokud do nějaké skupiny odkliknu žádost o vstup, kolik dnů či týdnů trvá autorizace? Díky moc za vyjasnění jakoukoliv cestou a hezké dny

(smazaný uživatel) 39 před 4 roky

Užitečnost tkví v tom, že to mají obě strany "za rohem" a když nespěchám, dám k vidění nejdříve těm v okolí = dobré pro planetu, že lidi nejezdí např. autem přes celou třeba Prahu /už takhle dost smrdí /. Když spěchám na odvoz, dám vidět všem, ale zas upřednostním, pokud to lze, zájemce z okolí.

Odsouhlasení vstupu do skupiny je asi individuální co do času.
O pravidlech závazných nevím.

Dobré dny všem ...

Petmot (autor tématu) 49 před 4 roky

Cesta z Pardubic/Plzně do Prahy trvá cca hodinu. Přejezd z letiště na opačný konec města tu trvá cca hodinu. Asi mi to i nadále smysl nedává, vidím to jinak, což je dané dost tím, že využívám městskou dopravu, chůzi pěšky a kolo. Nevadí. Díky každopádně moc za vyjasnění toho úhlu pohledu.

Akela 588 před 4 roky

Co se týče přijímání do skupin já to dělám okamžitě pokud to vidím.

(smazaný uživatel) 39 před 4 roky

Petmot:

Ano, je úplně jedno, zda jde o hodinu po Praze nebo hodinu cesty Pardubice - Praha, pro ovzduší. Pro větší věc jako skříň a podobně na kole ani vlakem asi nikdo nepojede, takže hodina jízdy autem tam a hodina zas zpátky. A pak také vidím smysl v lokálnosti - ušetřený čas mohu věnovat něčemu / někomu. Ale je to jen můj úhel pohledu, každý darující se rozhoduje podle svého

Petmot (autor tématu) 49 před 4 roky

Čas je šetřen tak jako tak, za předpokladu, že si zájemce dojede až k Vám. To je otázka domluvy.

Na misky ekologických vah tím pádem jde A - vyrobení skříně a vše co s tím souvisí, včetně její likvidace B-energetická stopa za její transport mezi dvěma body.

Asi je má hlava méně chápavá, když v tom ten vyšší užitek nevidím.

Petmot (autor tématu) 49 před 4 roky

Nevadí, prostě jen skupiny vynechám. Díky všem.

(smazaný uživatel) 39 před 4 roky

Tady je téměř vše vyčerpávající vysvětlení skupin adminem webu: https://vsezaodvoz.cz/skupiny-beta

Petmot (autor tématu) 49 před 4 roky

Díky

Michal Hradecký 1 před 4 roky

Pro židli se mohu se stavit kolem 8..