janka.pjechova@seznam.cz

Diskuze » Negativní příhody

Akela (autor tématu) 588 před 7 roky

Jinak p. Ferčáková. Objednáno 8 věcí. Domluven termín, vyhověno jak paní potřebovala. Dnes hodinku před domluveným příchodem sms, že nestíhá, že má běhání, věci do školy atd. Že věci už nechce.To,že začíná školní rok ví každý a pokud čekám skoro týden na to,že paní přijde,věnuji tomu svůj čas, přípravu a korespondenci jí bohužel nezajímá.Věci už má i přidělené. Tím pádem musím opět všech 8 věcí vložit na web. Druhý podotýkám spolehlivý zájemce byl kvůli již proběhlé rezervaci odmítnut. Paní velice nespolehlivá a bohužel takové případy se tu stále množí. Nemohu jí přidělit negativní hodnocení, protože už jsem jí hodnotila kladně, ale píšu to zde proto aby další nenaletěli.

Michaela 103 před 7 roky

Také už jsem s ní korespondovala a vím jak jedná. Naštěstí u mě to až takto daleko nezašlo.

Tomáš 421 před 7 roky

@Zdena: A proč mažete inzeráty a dáváte kladné hodnocení, když ještě nemáte věci předané a toho člověka neznáte?

Akela (autor tématu) 588 před 7 roky

Byla to chyba uznávám, ale rezervace byla na určité dny a když řekla,že přijde na 100% tak jsem jí to řekla,že jí je už přidělím abych to nemusela celé předělávat. Nemá to cenu pitvat,jen jsem chtěla varovat.

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den,
v první řadě je důležité říci, že hodnocení je nutné přidělovat až po předání nebo po neúspěšném předání.
Za druhé v případě přidání špatného hodnocení nás stačí kontaktovat náš administrátorský team hodnocení opraví.
Za další je má rada nechávat si delší pořadník lidí na danou věc pokud si nejste jistá. Případně před vybráním ze zájemců kouknout na jejich hodnocení v jejich profilu.
S pozdravem Admin Márty

mysik 118 před 7 roky

Myslím, že pani Zdena je dosť skúsená čo sa týka darovania. Videla to ako hotovú vec a preto napísala hodnotenie. Pri jej počte darovaných vecí a aktuálnych ponúk sa ani nečudujem, že to chcela odfajknúť aby sa mohla sústrediť no nových záujemcov. Týmto chcela iba upozorniť na nespoľahlivého záujemcu a nie dostávať ešte sódu, že dala hodnotenie . To sa dá ľahko vďaka adminom ľahko vyriešiť. Takže sústreďme sa na na nespoľahlivú p. Ferčákovú

Tomáš 421 před 7 roky

Proč sodu? Já jsem se jen zdvořile zeptal.

mysik 118 před 7 roky

Netvrdím, že to bolo nezdvorilé. Sama najlepšie vedela prečo jej dáva dopredu hodnotenie. Sekla sa a poučila.

Akela (autor tématu) 588 před 7 roky

Pro mysik - moc děkuji za to co jste napsala. Řekla bych to přesně jako vy.Kdybych nedala kladné hodnocení při mazání nabídky dala bych negativ a zde bych na nic neupozorňovala. Chtěla jsem jen upozornit slušné a hodné lidi, aby si dali pozor. "Proto aby se toto nestávalo máte udělit hodnocení až po úspěšném předání nebo po neúspěšném pokusu.Potom každý nebude psát adminůmo opravy a nebudeme muset sepisovat uporňující vlákna když to každý uvidí na jejich profilu. Admin Márty" (editováno adminem)

Tomáš 421 před 7 roky

"Soda" je výraz pro zdvořilost? Už to vím.

Martina 131 před 7 roky

Hodnocení se má dávat až po předání, jestli k němu vůbec dojde.
A jsme zase u toho časového limitu.

Veronika Ava 24 před 7 roky

Děkujeme za upozornění, Zdeni

mysik 118 před 7 roky

@Tomáš

Tomáš 421 před 7 roky

Paní Zdenko, možná by bylo líp uvést příště inzertní nick. Email není veřejně dostupný a nick se dá zablokovat, aniž by bylo nutné emailově kontaktovat.

Michaela 103 před 7 roky

Je to "jana".

Akela (autor tématu) 588 před 7 roky

Díky

Tomáš 421 před 7 roky

@Michaela - díky, provedeno.
(Heh - jestli to tak půjde dál, tak za chvíli tu budeme dávat dotazy adminům na datové omezení blacklistu.)

Zdena Bikova 18 před 7 roky

Zdena je nás tu dost Zdeniček tak snad nebudem hozeny do jednoho pytle

mysik 118 před 7 roky

@Zdena Bikova Nerobme z toho kovbojku veď sa nič dramatické nedeje