Chystáme VšezaOdvoz Premium - pojďte nám říct, co by podle vás mělo umět. Zabere to jen 2 minuty. Jdu na to.

Prošlé léky

Diskuze » Negativní příhody

alena picková (autor tématu) 19 před 2 roky

Někdy se divím, co vše sem lidé dávají... nabízet pro miminko rok prošlé léčivo mi přijde hodně na hlavu? Zadavatel inzerátu by si měl odpovědět sám na otázku, zda by takové léky aplikoval na vlastní rodinu... U jídla je to něco jiného - čerstvé potraviny zkontroluju svými smysly (čich, zrak, chuť), ty trvanlivé většinou ani třeba kontrolovat (prošlé luštěniny, těstoviny...). Ale lidi, proberte se - léky mají léčit (případně potlačovat příznaky), nikoliv škodit...ať už dospělým nebo bezbranému dítěti (zvířátku....)...

Hana Křížová 2 před 2 roky

Můj děda byl výtečný chemik, vynalézal léky, a u každého prošlého léku v naší lékárničce zkoumal, z čeho se skládá, a verdikt býval většinou stejný - tomu se nemůže nic stát.
Můj druhý děda zase nesnášel, když jsme se nad něčím ofrňovali
Nejsme všichni stejní, nemáme stejné zkušenosti a je to dobře.
Nerada bych, aby byli nabízející lidé očerňováni.
Řekněte, jak to máte vy, a nesuďte, dobře?

Hana Křížová 2 před 2 roky

Vím, že jsou například lékaři, kteří si prošlé léky berou pro lidi, co nemají peníze. Záleží samozřejmě na tom, o jaké léky jde, z čeho se skládají, komu se aplikují, zda ten rok je například desetina nebo polovina záruční doby atd. Ale nemusí to být nutně špatně.