arogance a podvodné jednání uživatele KAT BOND

Diskuze » Negativní příhody

Antonín Císař (autor tématu) 1 před 3 roky

s tímto uživatelem jsem měl nepříjemné obchodování,kdy jak psal,,dostavte se na zast.K Barrandovu a pak volejte,tak se nikdo neozval,pak udělil negativní hodnocení a teď tady vidím že je tu spousta lidí u jeho inzerátů a všude výstraha pozor falešný inzerát,není to divný?Já bych byl pro ať se takový člověk vyloučí

Věra Č. 17 před 3 roky

Mě zaujala ta fotka u profilu, takže si vybavuji, že po mě něco z mých věcí chtěli a na moji zprávu už vůbec neodpověděli. Věra

Akela 588 před 3 roky

to Věra mě také,ale už je to hodně dlouho.

Pavla 54 před 3 roky

No ono už je divne že inzerovala 674 a darovala jen 41 a přitom inzeruje nove věci a hezke a určitě je o ně zajem.

Michaela 103 před 3 roky

Je to divné.... Také mám stejnou zkušenost.

Jana Tomková 2 před 3 roky

Já mám tu stejnou zkušenost

Lucinka 79 před 3 roky

Zkušenost s paní nemám, protože je to pro mě přeci jen trochu z ruky, a možná proto je dobře, že jsem se tam nevydala.. dvě hodiny ztraceného času by mě fakt dost naštvaly. Jako její inzeráty na věci (drahé věci), které se stále opakují... je to zvláštní. A ještě víc zvláštní je to, že by o ně nikdo neměl zájem myslím, že už se tu to v jedné diskuzi zmiňovalo, jestli se slečna baví u toho, jak ji zájemci prosí o kabelku od Valentina v hodnotě pár tisíc, kterou nabízí za odvoz, a nakonec nenajde nového majitele asi ví jen ona sama, proč tohle dělá

babrdla 40 před 3 roky

Také jsem se nad tím párkrát pozastavila,no teď jsem ráda,že jsem na nic nereagovala...ale tak mne napadá,nešmíruje někde na té zastávce a nemá z toho nějaký "blažený pocit" ? Jinak už si to vysvětlit neumím

váca 6 před 3 roky

jednoduchá pomoc, přátelé - existuje cosi jako blacklist - hezkou neděli, váca

babrdla 40 před 3 roky

No jasný,to asi všichni víme ...spíše si myslím,že by nás všechny zajímalo,co toho, nebo tu dotyčnou k tomu vede.....ono je možné,že má ten "blažený pocit" i teď u čtení našich příspěvků no tak ať si to užije až do konce...


HaLenka 4 před 3 roky

Já se musím paní - slečny zastat. Inzeruje i na jiných stránkách, sama jsem několik kousků už získala, předání proběhlo přesně dle domluvy. Má toho možná jen více a každý si to neumí dobře zorganizovat

babrdla 40 před 3 roky

A proto nebere telefon,kdyz už člověk jako truhlík stojí na domluveném místě,kam jel třeba hodinu??

Aneta Kuncová 21 před 3 roky

já už jsem se taky několikrát podivovala, ale už dávno vím, že její inzeráty mám přeskakovat...

Tsfat 69 před 3 roky

Ja mam od ni USB svetlo a v poho, odebrani v jednom obchode na Chodove... Mozna ma toho hodne a nestiha odpovidat.

babrdla 40 před 3 roky

No to je sice pěkné,ale přijde vám normální,že nechá jet člověka přes celou Prahu,ten volá a volá...a nic...no to se nezlobte,to normální není....

Dana Dostálová 40 před 3 roky

Profil už tu není. Podle mého názoru je teď nově Jéňa - stejné místo a podobné nabídky, netuším jestli je to tak ne ale přijde mi to, paní KB jsem také psala na (pouze) 1 inzerát a bylo to ve stylu : POBAVTE MĚ SVÝM PŘÍBĚHEM PROČ BYCH VÁM TO MĚLA DAROVAT A JÁ SE ROZHODNU a pak už nekomunikovala...

Michaela 103 před 3 roky

Ano, zřejmě změna na Jéňu, také si to nyní myslím. Komunikace, která náhle zničehonic ustala, a inzerát se stal bez darování neaktivním.

Andy 81 před 3 roky

No ještě je jedna možnost,že by Cat Bond předala všechny věci Jéňovi nebo,že by si Jéňu nastěhovala domů Vysvětlím - Jéňa dává ty samé věci jako dotyčná,která je na jiném webu dává pod jéne Katka z Prahy 5....nebo,že by si ty věci klonovaly

Andy 81 před 3 roky

OMG

Antonín Císař (autor tématu) 1 před 3 roky

proč ještě není na blacklistu,ten nebo ta Jéňa?

Lucinka 79 před 3 roky

Blacklist si musí vytvořit každý sám, tzn.koho nechci vidět, toho si přidám na blacklist. Není to, že uživatel zmizí úplně, jen já ho neuvidím a on neuvidí mě.

Akela 588 před 3 roky

Lucinko dobrý večer. To je sice pravda,že neuvidí když se přihlásí, ale vidí když se nepřihlásí,samozřejmě nejde mu o věc požádat. A když si udělá další profil tak má vystaráno úplně,takže ta černá listina má mezery

Lucinka 79 před 3 roky

Zdeni, pánovi jde asi o to, aby dotyčná úplně zmizela, což sám dokáže jen tím, že si ji dá na blacklist-pokud jsem to tedy správně pochopila

Akela 588 před 3 roky

Já vím chápu to, hezký den Lucko

Lucinka 79 před 3 roky

Vám také, ať se daří v této nejisté době

Vendula 1 1 před 3 roky

Dobry den, rada bych se pani Katky zastala. Pravdepodobne ma vice zajemcu, ale ja sama od ni nekolik veci mam a byla ochotna a komunikativni.Telefon na predani zvedla. Veci odpovidaly popisu. Jen mozna nestiha? Hezky vecer vsem

Michaela 103 před 3 roky

Opět jinak - po změně na Jéňu tu máme Šebestovi.

Lucinka 79 před 3 roky

Michaela: to jste sem neměla psát, bude se muset zase přejmenovat asi potřetí během týdne

Marketa 32 před 3 roky

pred Jeňou jeste neco bylo a avatar byl jednorozec ale jmeno uz si nepamatuju, a Sebestovi sem zatim nepotkala

Andy 81 před 3 roky

Že by asociace s Machem a Šebestovou Mně by se líbil Křemílek a Vochomůrka,vždyť je to trapné

Jana 71 před 3 roky

Dobrý večer, od paní jsem dostala lampičku, která je hezká designově. Byla to trochu složitější komunikace, ale nakonec jsme se domluvily. Na smluveném místě jsem na ni sice čekala, ale paní přišla a předání z její strany bylo v pořádku. Takže má i pozitivní ohlasy . Hezký večer přeji všem

Petmot 49 před 3 roky

Též jsem transferovala věci od paní na Červený kříž, komunikace byla specifičtější, ale v pohodě. Za mne též tato má jedna pozitivní reakce. Ale na revanš, k mému dotazu, kolik potřebují té barvy na výmalbu, již ani odpověď. Tak ty 4 kg bílého nenačnutého Primalex Plusu skončily ve spotřebě na zdi jinde Hezký podzim

blixen 6 před 3 roky

Dobrý den. Od paní Kateřiny jsem dostal již dvě či tři věci a pokaždé na mé maily reagovala a byla na dohodnutém místě. Já taky (a v předstihu, samozřejmě), takže nebylo potřeba nic dodatečně řešit. A že inzerovala 674 a darovala jen 41? No a? Jako dárkyně si přece může vybrat, komu (a zda vůbec nakonec) věc daruje. Možná v záplavě odpovědí ve stylu "Beru! Přivezte mi to na Mírák zítra večer!" nenašla nikoho, s kým by se chtěla tváří v tvář sejít. Míň zpěněné žluči vám všem přeji.

Alena z Prahy 19 před 3 roky

pokud má třeba paní jeden a ten samý inzerát na 3 místech... je pravděpodobnost, že to udá zde 1:3... tím pádem to nemusí být podvodné jednání... jen nechápu tu horší komunikaci... napadá mě, že může něco brát :o), každý se "bavíme" jinak...

Alena z Prahy 19 před 3 roky

nebo se třeba učí překonávat sociální fóbii s jednáním z lidmi a ne vždy se jí to daří... takže každé jedno předání je pro ní plus a každé nepředání mínus v léčbě :o)

Hroch od bobří veky 5 před 3 roky

vy řešíte věci. fakt

petoru 12 před 3 roky

Já mám se slečnou dobrou zkušenost. Inzeruje pod více účty na více webech, tady asi bude odpověď na nesrovnalosti v nabízených a skutečně darovaných přes tento web. O věc, o kterou jsem měl zájem, jsem jí napsal tady na VZO a pak i na Nevyhazujto a tam se mi také ozvala. Tam je inzerát ukončený, ale tady ho nechala prostě být, zřejmě to nechce dál řešit. Nevidím na jejich aktivitách nic zvláštního, nevím co tu řešíte za blbosti. Typický babinec tady

Akela 588 před 3 roky

Vzhledem k tomu,že tu nelítám a nesbírám vše co tu vidím jako spousta ostatních, nemám s paní zkušenost,že bych od ní něco chtěla. Mám, ale opačnou zkušenost, že během 6 let co tu jsem se 2x ozvala ve věci, kterou jsem nabízela. Bohužel tam jsem byla zklamaná. Komunikace vůbec žádná. Jinak diskuse je to od toho aby se diskutovala, tudíž aby se sdílelo vše možné. Jinak by tu nemusela být

Akela 588 před 3 roky

diskutovalo - oprava

Andy 81 před 3 roky

No jo,zrušily se pavlače,Já se Katky zastanu a myslím,že by si mnozí mohli sáhnout do svědomí,když někoho hned odsuzují a ani jej neznají a ani v nejmenším netuší,co dělá pro jiné....