Zájemce projeví zájem a pak nereaguje

Diskuze » Negativní příhody

Jana (autor tématu) 71 před 5 roky

Od dárců jsem občas slyšela, že zájemce projevil zájem, ale když má napsat termín, kdy si věc vyzvedne, tak už se neozve. Mně se to nestávalo, ale teď už mám stejnou zkušenost s více lidmi. Myslím si, že když se něco změní, tak by to měli napsat, protože tím že zruším rezervaci pro konkrétní osobu je moje nabídka přebita dalšími a dalšími nabídkami a zůstává někde hodně vzadu. I když na druhou stranu jsem měla štěstí ve dvou případech, že jsem získala věc, která byla původně zamluvena pro někoho jiného, kdo pak už nereagoval.

Lenjucha Skafem 1 před 5 roky

Úplně stejná zkušenost - řekla bych až 50% lidí projeví zájem, ale pak mlčí...

Akela 588 před 5 roky

Bohužel musím jen po zkušenostech také souhlasit.

Aneta Veselá 3 před 5 roky

Hlava mně toto nebere... snad je nikdo nenuti si o ty veci psat. Ale nejradsi mam kdyz nekdo cile komunikuje do chvile, kdy napisu, kde a kdy se pro vec stavit (odpoledne, centrum Brna, ne o půlnoci v Kotehulkach na hrbitove ) tak se proste dotycny prestane prihlasovat. Mam chut zacit rozdavat negativy, zvlast kdyz je o vec vic zajemcu a ja se ji potrebuju zbavit a misto toho se s nekym zbytecne zdrzuju.

Markéta Pochmanová 21 před 5 roky

taky jsem bohužel dala první negativ, už jsem toho měla dost

Michaela 103 před 5 roky

Podívala jsem se komu to bylo Markéto. Paní jich má už vícero a přitom inzeruje "vždy férové jednání". Hm.