Strašný přístup některých dárců

Diskuze » Negativní příhody

Kacula (autor tématu) 0 před 6 roky

Ráda a často zde daruji. Jednou za čas se stane, že se něco zde líbí mne. Píši vždy milé a pouze se dotazují. Ale předpokládám, že když už mi někdo napíše, že je věc volná, je dost zvláštní, když už pak nereaguje na žádný email a po třech dnech pouze napíše, že je věc pryč. Paní Jitvy ...

WU 1 před 6 roky

Pokud je o věc velký zájem, ten co daruje prostě nemá čas odpovídat na záplavu mailů. Je to pochopitelné. Stalo se mi to jako obdarovanému i darujícímu.

Blanka V. 3 před 6 roky

No nevím, jsem tu nová, ale souhlasím spíš s Kat Bond, jelikož jsem už darovala i přijímala, ale považuji za slušnost buď odpovědět nebo zavčasu inzerát označit jako rezervovaný nebo smazat... zabere to pár sekund

Akela 588 před 6 roky

"Blanka" přesně tak já odpovídám každému.

Buysell 5 před 6 roky

Kdo dřív přijde ten dřív mele, takže kdo neuvede telefon a nemá ihned čas si pro věc přijet ale něchává to na NĚKDY JINDY tak jde přece z kola ven...

Michaela 103 před 6 roky

Zrovna Vy - Buysell - máte tak co říkat, s Vaším velice zvláštním přístupem a velice zvláštním jednáním...

Agnes 1 před 6 roky

Začínám být zklamaná. Zaregistrovala jsem se před nedávnem s nabídkou několika věcí. Potěšil mě zájem, první dvě věci byly pryč do druhého dne, vše v pořádku, dobrá domluva. U těch ostatních se ovšem něco zaseklo a už přes týden se se zájemci domlouvám. Chtěla jsem věci poslat dál, ale ráda bych se věnovala jiným věcem než stálému dotazování kdy se zájemci dostaví. Nerada věci vyhazuju, ale příště je asi raději dám k popelnici... Prosím, pokud píšete, že máte o něco zájem, dobře to předem zvažte, tohle může spoustu dárců odradit...

Akela 588 před 6 roky

Agnes - na to si zde musíte zvyknout a obrnit si nervy. Nespolehlivce je potřeba označit,aby si ostatní na ně dali pozor. Je to zde opravdu na denním pořádku, zájemce, objednávka, ticho. Korespondence a pak nic a tak pořád dokola. Poslední nejhorší - domluva a nikdo nepřijde, čekáte a čekáte..... Přeji pevné nervy

dedekxxl 6 před 3 roky

Dobrý večer, že někdo nenapíše že už je věc pryč, považuji za běžné.
Mně se stalo , že dárkyně "Lenka Ročková" napsala, že věc pro mne má a kdy si mohu přijít. Napsal jsem že třeba (dnes) a poslal telefonní kontakt abychom upřesnili čas a místo předání . Po několika dnech jsem poslal upomínku, žádná reakce a dnes asi po měsíci je věc pryč. Tak co si mám myslet?