Stehovani přes ulici

Diskuze » Nabízím pomoc

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Přeji všem dobrý den, zůstaly jsme bez tatínka s moji desetimesicni princeznou , během mesice listopadu se stehujeme a potřebovali bychom dva chlapy, kteří by byli ochotni nám pomoci s přestěhováním par kousku nábytku, cca 3ks, možná pak nějaké drobnosti. Jedna se jen o přenesení do protější ho domu přes ulici. Praha 10 a Strasnice. Děkujeme predem za ochotu

Martina 131 před 6 roky

Najde se někdo,kdo pomůže?

mysik 118 před 6 roky

@Gabi už sa Vám nejaký chlap ponúkol?

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Dobrý den, ještě ne, čekám a doufam????.

mysik 118 před 6 roky

@Gabi tak to je smutné ale keď tu človek niečo ponúkne tak o záujem chlapov nieje núdza

Martina 131 před 6 roky

Je potřeba tady vložit kontakt,nebo vytvořit inzerát.

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Děkuji Vám moc za zájem, ale nechci z toho udělat diskuzi proti chlapum????, to dopadne dobre. Je jich mnono velmi milých a ochotných. Jen jsem proste nevěděla, kde někoho sehnat, kam to napsat. Děkuji????

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Dobre, děkuji, Martino.
gamec@centrum.cz

Tomáš 421 před 6 roky

@mysik: tož v mém případě by ta ulice musela mít na šířku tak ze 300km, abych to měl "přes ulici", když už mi ta ochota nechybí.

mysik 118 před 6 roky

@Tomáš Veď to ani nebolo myslené na Vás Pravdou však je, že je tu dosť chlapov, ktorý to majú "cez cestu"

mysik 118 před 6 roky

*ktorí

Tomáš 421 před 6 roky

No já vím, že to nebylo na mne. Kdyby nějací ti "cez cestu" byli, už by se dávno hlásili jeden přes druhého. (Asi je manželky nechtějí pustit?)

(smazaný uživatel) 2 před 6 roky

Dobrý den,

máte nějakou představu, kdy by akce "Kulový blesk" blesk měla probíhat? Z Příbrami se do Prahy dostanu pouze jeden z víkendů 18-19, 25-26. V případě těchto víkendů bych mohl nabídnout mé služby, jelikož pojedu do Prahy něco zařídit, tak bych mohl spojit potřebné s užitečným

mysik 118 před 6 roky

@Libor Mazanec Tak predsa sa tu našiel gentleman

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Děkuji, Libore, jsem prekvapena, ze se neozyva Pražák, ale o to víc jsem překvapena příjemně. Já jsem na mateřské, čili mohu kdykoli i ve všední den, ale asi to opravdu bude víkend. Z těchto vikendu rozhodne ten dřívější 18.-19. 11. Nechala jsem to trochu otevřené, jde mne o to, kdy se sejdou dva spolehliví chlapi, abychom třeba s jedním marně nečekali na toho druhého. Pokud byste opravdu byl tak hodný a zároveň chtěl bližší info, ozvěte se mne, prosím na gamec@ centrum.cz. Já se budu tesit.

Tomáš 421 před 6 roky

Gentlemanů je pořád ještě dost. Jen neházet flintu do žita, cerky.

(smazaný uživatel) 2 před 6 roky

Není vůbec zač. Nedávno jsem se stěhoval z Prahy právě do Příbrami, a tak vím, že je lepší vyhořet, kort když člověk nemá nikoho na pomoc Napíšu Vám mail a domluvíme se. Doufám, že se tedy ještě najde jeden pomocník.

Martina 131 před 6 roky

Gabi,napište pak jak to vše dopadlo. Věřím,že se najde ještě někdo další.

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Já mám teď spis kamarádky a většinou na mateřské s druhým dítětem. Kamarády jsem měla vlastně spis dřív. Ještě nedávno jsme totiž měly v životě mužský element a ten nám stačil, tak se to dost vytratilo... No a já jsem spíše postavy, ze bych si na ten nábytek mohla sednout a mnohý by to ani nepoznal. Je to tak, ze chlapům se stehuje o něco lepe, než ženám. Když už jsme tady otevřeli tu mužskou a ženskou otázku, dva světy, co se doplňují.
Jasně, hledáme ještě pomocnika .
Jj, dam vědět, ale dopadne to dobre , jak jinak .

Tomáš 421 před 6 roky

Vy tedy tomu genderu dáváte pořádné dardy. Jen tak dál a houšť.

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Tak to doufám, ze ne. Tato diskuze je založena za jiným účelem. Děkuji za pochopení.

Tomáš 421 před 6 roky

Vy to berete špatně? Prostě jste jen pěkným způsobem ukázala, že není rovnost mezi mužem a ženou, ale že se vhodně doplňují. Je mi líto, že jste moji lehkou ironii takto nehezky pochopila.

mysik 118 před 6 roky

@Tomáš Pani Gabi je tu nová a ešte Vás nepozná ale nemajte boja to sa poddá.

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Hezké poledne. Tak to jsem rada, ze jsem to jen spatne pochopila, to jsou ty psané zprávy, tam muže často dojít k omylu, než když s člověkem přímo mluvite.
Koukám, ze je zde tedy komunita lidi, kteří se už znají a je ono době vědí... Tak fajn.

Martina 131 před 6 roky

Já zvědavá jsem,zda v dnešní moderní době gentlemani nevymřeli...

Tomáš 421 před 6 roky

@Gabi:

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Musím říct, ze víkend 18. a 19. 11. se na stehovani fakt nakonec jeví jako nejlepší. Někdy není nad to, když Vám někdo "určí" termín . Prida se někdo z Prazaku k Liborovi? Diky

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Zdravím, Libire, můžete v so 18.11. po 12h? Čas upresnime. Zatím jste se mne neozval, tak nevím... Děkuji Vám

David Vojíř 1 před 6 roky

přidal bych se ale jsem nemocný. Navíc jsem na tu konverzaci narazil úplně náhodou, nění moc vidět, chtělo by to příště nejak lepe zviditelnit

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Tak se brzo uzdravte, Davide. Dekuju. Lidi, který mají dobre srdce se neztratí!

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Davide, možná budete mít ještě příležitost. Měl mne přijet v so nevlastní bratr, který je teda celkem z daleka, ale na poslední chvíli onemocněl. Stehovani neprobehlo☹️. Libor se ozval, splnil vše do puntíku a chtěl pomoci aspoň odnes jiné veci, které lze v jednom člověku. Podepisuji všechny reference, které má v profilu, ze je to sympatak a co řekne, to platí. Člověk se srdcem na právem místě.
Děkuji všem příznivcům, co mne držely palce a sledovali, jak to dopadne .

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Termín se přesunuje na příští víkend 25., 26.11. stále ale hledám pomoc.... Dekuji

Martina 131 před 6 roky

Budeme tomu říkat: ,,kompletní služby při stěhování".
Gabi, opravdu je lepší vyhořet, než se stěhovat?

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Tak sama s malým dítětem je to narocne zorganizovat a pak vám někdo vypadne a můžete znovu....

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

jak to dopadlo

Erika 2 před 6 roky

Dobry den mohu se zeptat jestli nevite o nekom kdo by mi odvezl rohovou sedacku z Prahy do Humpolce?jsem na mateřské a kdyz jsem volala stehovaka tak chce za to 3700 coz si nemůžu dovolit

Moše 49 před 6 roky

Zkus zavolat typkovi - Zubdtyuk Igor: 608 919 859 9je to Ukrajinec, musis na nej pomalu, cesky umi tak-tak , je nejlevnejsi po praze, za kolik udela Humpolec, netusim. Pak jeste existuji weby s odvozem/prevozem veci i lidi, treba tam najdes nekoho.

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Ondro, jak to dopadlo?
Mam přestěhováno, sehnala jsem vlastně někoho na netu jinde úplně náhodou a pak přišel jeden můj bývalý přítel, hodne bývalý, se kterým jsem ani nebyla nějak v kontaktu. V nouzi poznáš dobre lidi, to plati????. Je fakt skvele, když někdo dokáže nabídnout pomoc třeba pro svůj dobrý pocit, ze něco vykonal. Také se snažím lidem pomáhat a jednat slusne a lidsky. Děkuji za optani, je jsem na těchto stránkách nebyla od te doby.

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

To je dobra zprava!

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

To je dobra zprava!
V té záplavě hledačů pokladů, nevyzvedávačů (mam zkušenost klidně i 10 po sobě) je dobré slyšet o dobrém konci.

Tak přeju ať se daří.

Gabi (autor tématu) 15 před 6 roky

Až takhle to tady chodí?
A s Liborem jsem dosud tak trochu v kontaktu, ikdyz jsme se neviděli.
Vám také, ať se dari

Martina 131 před 6 roky

Dobrý konec, to nás těší. Člověk hledá Gabi celý život.