Yevheniy Pavlo from Kyiv Ukraine

Diskuze » Mám něco na srdci

Ivi (autor tématu) 9 před 2 roky

I am Yevheniy Pavlo from Kyiv Ukraine, I want to invest in your country. All i want is an honest...
je tohle normální?
objevilo se dnes 13.6. před třetí hodinou odpoledne.

Tom MacK 1 před 2 roky

Přišlo mi to samé. 2x stejná zpráva k jednomu inzerátu.

Akela 588 před 2 roky

Ahoj

Jsem Yevheniy Pavlo z Kyjeva na Ukrajině, chci investovat ve vaší zemi. Vše, co chci, je čestný a spolehlivý člověk, který může být mým partnerem, který se mnou bude pracovat s dobrým srdcem a s největší upřímností. Pro více podrobností o investičních plánech mi prosím napište na yevheniypavlo17@gmail.com.

S pozdravem.

Jevhenij Pavlo

Akela 588 před 2 roky

Když už neměl by bojovat za svou vlast?

Eva 3 před 2 roky

Také mi dnes přišlo totéž.

Martina 131 před 2 roky

I já mám tento vzkaz:
Ahoj

Jsem Yevheniy Pavlo z Kyjeva na Ukrajině, chci investovat ve vaší zemi. Vše, co chci, je čestná a spolehlivá osoba, která může být mým partnerem, který se mnou bude pracovat s dobrým srdcem a nanejvýš poctivě. Pro více podrobností o investičních plánech mi prosím napište na yevheniypavlo17@gmail.com.

S pozdravem.

Jevhenij Pavlo

Phaz 4 před 2 roky

Mozna by pomohlo automaticky zahazovat zpravy obsahujici retezec "investm" a/nebo" investovat". Vetsina spammu co mi prisla, tato slova obsahovala. Byl by treba klid.
Predpokladam ze nikdo tu casto neposila zpravy, kde by potreboval pouzivat tato slova.
Akorat odesilali by se to melo tvarit, ze zprava byla poslana, aby nezacal vymyslet jine texty. Klidne by mu to i mohlo zpravy po nahodnem poctu hodin oznacovat jako prectene. Ale to nevim, jak moc je slozite na programovani.

Admin Petr 247 před 2 roky

Díky za nahlášení. Zablokujeme a zkusíme vychytat prevenci. (editováno adminem)

petr petr (1) 242 před 2 roky

chtělo by to antispam filtr na podobné věci něco podobného má i mail.