Asi prodavaji veci.

Diskuze » Mám něco na srdci

Honza Honza (autor tématu) 4 před 7 měsíci

Mam problem s ludmi co sa ozyvaju na inzeraty. Cokolvek darujem casto sa ozvu ty isty. Napriklad dnes zase pani Kroupova. Darovala 0 veci. Prevzala 396.Mi nevravte, ze vsetko sa jej hodi.

michal šindelář 5 před 7 měsíci

Časté téma... pokud někdo zpeněží věc kterou bych stejně vyhodil, tak mu to budiž přáno. Koneckonců, máme tady svobodu vybrat si sympatičtější zájemce. Ale zrovna paní Kroupová mi právě pohnula žlučí a vydělala si negativ, když si nadiktovala čas vyzvednutí, na které se pak nedostavila a ani se neomluvila No co, je to její karma...

Patrik 2 před 7 měsíci

Včera jsem pár věcí co inzeruji zde dala na druhý server. Tady mám paní Kroupovou v blokaci, protože jsem jí hned na začátku darovala spoustu věcí a až poté jsem jí prokoukla. No a co se nestalo. První vlaštovka a ještě než jsem otevřela email jsem si myslela kdo to bude,že by ona? No jasně a samozřejmě. Dovedete si vůbec představit to množství věcí? Tady skoro 400,ale tam...... mnohem víc. Je to nemoc, hrabivost a výdělek.

Eva 162 před 7 měsíci

Můžete sem, prosím, dát někdo link na profil paní Kroupové. Jinak samozřejmě na chronické sběrače/ bazary, secondhandy atd.) použijte blacklist. Neuvidí vaše inzeráty a nebudou na ně moci reagovat. Bohužel takový lidé si pak dělají profily další a další, s tím asi nic neuděláme.

Zdena 315 před 7 měsíci

https://vsezaodvoz.cz/profil/76742/kroupova a na nevyhazujto ŠtěpánkaK

Zdena 315 před 7 měsíci

Barča - nefunkční odkaz /Nelze provést požadovanou operaci/

Barča 15 před 7 měsíci

A jéje. Mně to šlo. Tak stačí zadat www.rzp.cz a poté osobu podnikatele.Objeví se zajímavé věci...

Barča 15 před 7 měsíci

Tedy osoba Štěpánka Kroupová.

Zdena 315 před 6 měsíci

Díky, já si jí prohlédla už dávno a když jsem zjistila v čem všem podniká bylo mě to jasné

Barča 15 před 6 měsíci

A je takových víc. Dopoledne jsem hlásila množírnu psů a koček na sbazaru, ale jak je vidět, je to vedení sbazaru úplně volné. Paní si nadělá x jiných mailů a dál si inzeruje a pak to dopadá, jak je vidět v tv.

Barča 15 před 6 měsíci

Jannieeliskova 022
Seznam účet založen včera.Chudáci zvířata, stále jsou ty inzeráty aktivní.

Eva 162 před 6 měsíci

Děkuji za odkazy.

Eva 162 před 6 měsíci

Barčo, a nemůže se jednat o nějaký druh pomoci s umísťováním štěňat, aby nekončili v útulcích?

Barča 15 před 6 měsíci

No, to těžko, ty samé inzeráty už tam byly před pár dny, ale pod jiným jménem. Ten, kdo nabízí přes útulek nebo dočasky, tak tam mívá jiné zadání a neprodává, ale daruje nebo za poplatek do útulku.

Barča 15 před 6 měsíci

Navíc, má 24 inzerátů na zvířata, dává to jako za odvoz zdarma a nakonec to je prodej štěňat bez pp, navíc každé z jiného města, inzerent je totožný.

Eva 162 před 6 měsíci

Zkuste to dát do nějaké fb skupiny. Tam tohle neustále někdo řeší nebo můžete podat trestní oznámení.

Petr Roubíček 234 před 6 měsíci

v TV to bývalo už více krát

Barča 15 před 6 měsíci

Už je to staženo, ale předpokládám, že se za čas znovu objeví.Hlídá to veterina.

Agnes Švehlová 1 před 6 měsíci

Barčo-není jistější než na sbazar hlásit radči Policii? Sbazaru je to evidentně jedno a ty zvířátka budou trpět,než to někdo ze sousedů za 5 let konečně nahlásí.Děkuji Vám za ty chudáčky!!(Já se v PC moc nevyznám,tak jsem ten inzerát nenašla...)AŠ

Barča 15 před 6 měsíci

Na pčr se to nedá hlásit, oni se na to vykašlou, jako i kdysi a nakonec bude člověk ještě špatný.

Alice 6 před 6 měsíci

Máte pravdu, darovala jsem už dost věcí a prvních 10 zájemců jsou ti stálí, nevím,c o s tím dělají

Barča 15 před 6 měsíci

Co by s tím dělali? Dále to prodávají, to, co zde mají zdarma a není to jen tady, ale i jinde.

michal 88 před 6 měsíci

mě to osobně nevadí ,pokud něco dávám a zájemce je slušný ,popř. měl někdy snahu něco dát nehodnotím množství třeba i jeden kus dal ,když třeba 100 věcí dostal ,tak mu to rád dám ,nikdo nemá čas se s tím zabývat do hloubky ,někdy i obdarovaný něco přiveze ,já třeba přivezl na posledy ,když jsem byl pro drtičku ,štos chirurgických rukavic a tašku ořechů ,alespoň něco ,jiný si věc vezme a ani nezabučí takovému bych příště nic nedal ,já třeba daroval postele z chaty a Ukrajinec mi dal bonbony v tašce a ještě limonádu z Ukrajiny ,na vesnici se člověk vycvičí ,lidi si nechtějí nic brát zadarmo .

Barča 15 před 6 měsíci

Je to fakt, někdo si vezme za odvoz a k tomu přinese kafe nebo čokoládu. Jiný nic a ještě by chtěl, aby mu to člověk přivezl. Je to v lidech.