Dobrý den,vkládání inzerátu každý druhý den na věc o kterou zjevně není zájem.

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

vilda1 (autor tématu) 34 před 7 roky

Je to obdivuhodné jak jsou někteří zázrakotvořiči urputní.Když se nikdo neozve do dvou dnů na nabídku tak opakují danou věc pořát dokola.Nechci nikoho napadat jen upozornit je to jako předběhnout ve frontě.Ti co jim patří tento komentář se jistě poznají.

Eva* 171 před 7 roky

Nedávno jsem upozorňovala na stejný problém a na chvíli se to vyřešilo. Inzerenti nebo nováčci těchto stránek možná netuší, že není potřeba neustále obnovovat inzerát. Zájemce si ho najde, i když nebude zrovna na první pozici.

vilda1 (autor tématu) 34 před 7 roky

Máte pravdu, ale zde nejde o nováčka/u a proto jsem to psal hezký den..

Dana Dostálová 40 před 7 roky

Všimla jsem si taky a je to fakt děs, případně jde čistě o "hon" na body. Ideální kdyby se nepočítali body za stejný inzerát vystavený 40x, to je pak to hodnocení k ničemu. To budu vystavovat 1 inzerát stále dokola a budu mezi nejlepšími.

Eva* 171 před 7 roky

Spíš než o pomoc nebo darování věci za účelem jejího dalšího ekologického využití, jde takovému dárci asi jen o to se věci rychle zbavit a nemít s tím žádné další starosti. Bohužel bez trpělivosti, než si někdo inzerát sám vyhledá, tak se ho snaží podsouvat stále znovu.

vilda1 (autor tématu) 34 před 7 roky

Paní Dano,naprosto souhlasí ponožky nabízet levou a pak pravou.Pleny po jedné,a každou zavařovací sklenici také!

Daniel Pajonk 4 před 7 roky

to jako vážně dělá někdo kvůli tomu aby sbíral body? To si plete s nějakou hrou ne? Mě je úplně jedno kolik bodů mám, hlavně, že to poslouží někomu, kdo si to nemůže třeba koupit. Ale sbírat body, to je trochu mimo.

Dana Dostálová 40 před 7 roky

Vildo!!! Vy jste poklad, tohle by mě nikdy nenapadlo, ale už nikdy nebudu vystavovat ponožky společně, vždycky jen pravou a pak levou, extra 4 body k dobru a za chvíli jsem nejelpší, jupí

vilda1 (autor tématu) 34 před 7 roky

Rád poradím paní Dano jů jupí.

Martina 131 před 7 roky

V ČR existují i sběrné boxy na šatstvo.Některé z nich provozuje např. nadace Sova,která se podílí na mnoha charitativních projektech,
ale i jiných smysluplných akcích společenského života.

michal 95 před 7 roky

Přesně tak inzerát na telefon o který není zájem od Pana Turka tu byl x krát možná to chce občas i vykřičník

vilda1 (autor tématu) 34 před 7 roky

Pane, vykřičník je msta a né férova debata. Někoho mě to připomíná, jistého pána!

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

A jéje, myslím, že jste nepochopi, "michale", že jsem těchto telefonů měl více. Konkrétně tři. A podat dva inzeráty na dva mírně odlišné telefony (hezčí, ošklivější, berte si to, jak chcete) je snad normální, ne? Zájem byl, ale vykřičníky se mi na inzerátech objevují poslední dobou podezřele často. Však uvidíme, kdo tu dělá reklamu...

Ivana Holovská 1 před 7 roky

Nenapadlo by mě, že někdo vkládá inzeráty kvůli získání bodů.Já miluju pohyb předmětů...Co se někomu doma válí bez užitku, jiný přivítá...O tom snad to tady je...

Akela 588 před 7 roky

O bodech to není. Co z toho,že jich mám hodně? Prostě jsem dala tolik věcí a inzeráty obnovuji až když mají konec platnosti což je po měsíci. Pokud je neobnovím tak je ruším nadobro. U jsem se tu setkala s pár lidma co rýpali ohledně nahánění bodů.....

Martina 131 před 7 roky

Třeba chce věci vážně jenom darovat někomu,kdo je opravdu ještě využije a o body mu jede.Legislativa funguje všude, od darovacích smluv počínaje. Darovat, není někdy vůbec jednoduché..

Maqi89 135 před 7 roky

Nabízela jsem několik kazet v jednom inzerátu a nikdo si je nevyzvedl. Teď jsem je dala zvlášť a zájem je o některé z nich. Mám radost, že je nebudu muset vyhodit všechny. Jak je vidět, některé věci je opravdu lepší nedávat pohromadě. Souhlasím ale, že u ponožek by to tak být nemělo

Akela 588 před 7 roky

Maqi89 máte pravdu Ale považte jsou různé velikosti a hlavně buď holčičí nebo klučičí. Pak tu vidím a setkávám se s lidmi co si právě od někoho vezmou celý balík věcí a pak to zde zase rozdávají podle výběru zda se jim to hodí či ne. Tak to vyjde potom nastejno, pokud to tedy nehodí rovnou do popelnice. Tak je to i s hrnečky apod. Tak proč dávat hromadu když si každý může vybradrat dle libosti.

Tomáš 421 před 7 roky

Jak to tady tak čtu, říkám si, že to staré kování, co nabízím, dám asi každé zvlášť. I když se ozvala jedna paní, která si dva kousky vzala.

ad Zdena: jak jste přišla na tak krásné a divuplné slovíčko "vybradrat"?

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

No nevím nevím. Pokud bych opravdu stál o body, tak telefony rozeberu na díly a nabízím zvlášť třeba klávesničky, displeje, reproduktory a mikrofony... Ale ne, já spíš rád ty telefony dávám dohromady, takže proto je sem tam vystavuji, abych případnému zájemci udělal radost. I když můj hlavní obor jsou opravdu notebooky a počítače obecně. V mobilech se vrtám opravdu až když není do čeho píchnout

Je fakt, že inzeráty občas upravuji například kvůli změně termínu předání, protože není možné vědět hned, kdy budu mít opět na předání čas. Někdy místo toho ale starý inzerát vymažu a vytvořím nový, protože je to podle mého jednodušší. Na tohle tu asi někdo reagoval.