Chystáme VšezaOdvoz Premium - pojďte nám říct, co by podle vás mělo umět. Zabere to jen 2 minuty. Jdu na to.

Denis Carvánová

Diskuze » Negativní příhody

Astor (autor tématu) 12 před 3 roky

To je rekord - Leden 2021 za celý měsíc získáno nejméně 130 věcí a nic nedarováno a tím to nejspíš nekončí.

0077ivka 21 před 3 roky

Dobrý den,
této paní jsem darovala několik věcí a vím, také proč je to milá maminka s malou holčičkou. Nevím proč odsuzovat lidi, když nevíte proč, nikdy člověk neví, zda bude potřebovat věci druhých. Myslím, že tato paní to skutečně potřebuje, ne jako paní, která změnila svůj profil a lidi využila, včetně mně . Iva

Tsfat 69 před 3 roky

00ivka: Jsem rád, že zde ještě zůstali lidi, pro které EQ není sprosté slovo nebo značka pro ekvalizér a že nejsou pouze honiči odměn, jak - nebudu jmenovat, víme ?

0077ivka 21 před 3 roky

Kdyby nebyli lidi, kteří skutečně věci potřebuji, tak po určitých komentářích a diskusích si říkám, že popelnici mám blíže. Nebudu již komentovat, neboť je to zbytečná ztráta času.

Jaro Třináct 36 před 3 roky

Patrik 21 před 3 roky

Milá paní Ivko pokud byste byla tak dobrá, proč to tedy dáváte po jednom kuse stejné osobě. Honíte pouze body a trofeje, přitom trofeje nejsou o soutěži! Ta paní žije pouze z prošlého jídla? Nebo z věcí které jste si tady sama objednala a nakonec ze 17 kousků v krabici dala zase 15 do frcu? Co to jako je? Dávat jedny žvýkačky adruhé v další nabídce. Tady někdo kritizovalpána že dal jedny malé sušenky,ale vy to dáváte pořád. Když už máte stálého odběratele a jste tak čestná proč to té paní nezabalíte do tašky, ušetříte si s tím práci co by focení, vkládání a konverzace. Takže to je o bodech a nejenom dáváte hodnocení na poslední chvíli např,. třeba těsně před půlnocí kdy má vypršet týden Takže být vámi zamyslel bych se.

Marketa 32 před 3 roky

Andy 81 před 3 roky

Lucinka 79 před 3 roky

Mě by tedy zajímali ti údajní honiči odměn 🤭😂 kdo by to tak mohl být? 🤔🤷🏻‍♀️😅

Marketa 32 před 3 roky

no jestly ma od nekoho prevzatou bednu drogerky a obratem ji sem cpe po jendom....
balicek caju a pak je sem rozenda po kouskach...
to je myslim krasny priklad, proc si proboha pro to teda vubec jezdit? nebo si vezmu jen to co vyuziji a zbytek prece neberu....

Lucinka 79 před 3 roky

Markéta : přesně! Ale když to vezmu a pak jedno po druhém rozdám, to bude bodíků a pak 🏆

Andy 81 před 3 roky

😂😂😂 ... už jsem to psala : " daj - li medajli ne -dajli medajli" - já jsem pro růžový a černý puntíky😂😂😂

Lucinka 79 před 3 roky

Já si nemůžu dát pauzu, to bych přišla tady o tu srandu

Andy 81 před 3 roky

Právě Lucko 😂.... žádná pauza😉😂😂😂😎

Marketa 32 před 3 roky

Andy : hvezdicky jako v prvni tride D

Tsfat 69 před 3 roky

...trefena husa zakejhala...

Lucinka 79 před 3 roky

No mě by právě zajímalo, která 🤷🏻‍♀️🤔 😅 asi máte lepší informace, protože já honiče bodů vidím v někom úplně jiném 🤭😆

Ivana Jank 117 před 3 roky

Tsfat: A ze nejvic poucuji ti, co vetsinou jen berou. Nedelam rozdily v tom, jestli nekdo da pracku a nekdo treba doma vypestovanou kyticku, kazdy da co muze, nikdy jsem neprepocitavala dary na penize, ale tohle me fakt nastvalo. Marketka zde dava krasne knizky v perfektnim stavu, ktere by s prehledem mohla prodavat napr. na Bazosi a vy ji budete podezrivat z honeni bodu? Spousty knizek dala uz pred vánocemi, a to se na body jeste nehralo. A vy ji chcete srovnat s nekym, kdo dava prosle jidlo, nacate, rozbalene zvykacky, bonbony ( at zije hygiena v dobe covidu)!!!!

Marketa 32 před 3 roky

tsfat : od zacatku sem proti tomuto systemu, hned na zacatku sem psala na podporu jestly lze z tohoto systemu nejak vyjmout, nestojim o to oby my nekdo pocital co sem komu dala v kterem tydnu, mesici, roce...
muzu vam klidne preposlat meil co sem psala na podporu a co my odpovedely
predtim ty nazvy hodnosti se my libily mnohem vice, kdyz uz to chtely nejak hodnotit....

Akela 588 před 3 roky

Tady už se kolikrát řešilo to,že by se měly rozlišovat názvy dárců a jen beroucích a to hodně. Bohužel i ti co jen brali a že opravdu silně byli zařazeni do kategorie rozdavačů.Podobně to je teď s těmi poháry. Jak řekl admin není to o soutěži,ale o povzbuzení větší iniciativy. Také pro ně nejsem nevidím v tom nic co by prospělo spíš naopak.
Pro tsfat: Někdy je dobré přečíst si profil a co kdo komu dal a co získal a pak hodnotit!!!

Ivana Jank 117 před 3 roky

Jak jsem jiz psala, nehodnotim, co kdo za kolik dal nebo vzal, ale vadi mi, kdyz poučuji lide, kteri si nezkusili, co to darcovstvi obnaši po casove strance. Nechci ze sebe delat chudaka nebo nejak se povysovat, ale jenom pripravit, nafotit ze vsech stran cca 130 knizek mi trvalo v nedeli odpoledne vic jak tri hodiny ( mohla jsem si misto toho dat nohy na stul a pit kaficko) a zadat zatim asi 95 knih mi zabralo dalsich 5 hodin ( nemam pocitac, zadavam pomoci telefonu a vse vyťukavam ) A to nemluvim o tom, ze musim komunikovat se zajemci, obcas i s hodne ,,nechapavymi". Tak at si nekdo z tech rypalu zkusi, ono jenom brat je je totiz snadne.

Andy 81 před 3 roky

Tsfat : Tak na rovinu - proč se do Lucky navážíte? A to už je ve druhé diskuzi! A proč v náznacích? ( citace: jedná paní,potrefena husa) Neznáte ji, tak nesuďte, buďte tak hodný. Jedno negativní hodnocení Vás nezabije nebo Vám jde o to být nejlepší a dokonalý? Můžu Vás ujistit, že to není nikdo z nás Hezký den

Andy 81 před 3 roky

Tsfat: A to samé platí co se týče Markéty, od té nevidím, že by se Vás jakkoliv dotkla nabo Vám dala negativ a věřte, že body,medaile a žádná jiná ocenění"nehoní a nesbírá"! Upřímně, já bych si takovou práci, jako Markéta, s takovou precizností s vkládáním knih nedala a oceňuji to.😉

Lucinka 79 před 3 roky

Marcelko, ono totiž jde při nastydnutí si od rána do večera hrát s telefonem, ale poslat zprávu "nepřijdu" bohužel nejde 🤔🤭 tak teď už to vím 😁 ale pořád nevím, kdo jako honí body 🤷🏻‍♀️ toho jsem se nedočkala 🥺 jinak samozřejmě souhlasím s výše psaným - já bych si tolik práce jako Markéta s inzeráty nedávala 🤭 to je myšleno samozřejmě jako poklona 😉

Tsfat 69 před 3 roky

To Lucinka: vy jste evidentne nemocna na hlavu, dejte si vysetrit, ubozacko 1

Andy 81 před 3 roky

To Tsfat : prozatím se vždy diskuze dokázala držet na jisté úrovni ( bez urážek ostatních ). Jak je vidět, tak úroveň na kterou jsme tady zvyklí - zvyklé, Vám nic neříká. Hlavně, že konkrétně mne jste byl schopen v jiné diskuzi poučovat o " slušném chování a hodnotách"😉. Ach jo, komu není zhůry dáno v apatyce nekoupí...

Lucinka 79 před 3 roky

Tsfat: prosím? A to jako proč? Ptala jsem se, kdo je podle Vás honič bodů, a Vy mi na to odpovíte tohle? Spíš byste se měl nechat vyšetřit Vy, když odpovídáte úplně mimo. Jsem ubožačka jen proto, že jste dostal oprávněný negativ? Tak hlavně už nereagujte na žádnou nabídku daru od ubožačky, děkuji 🤦🏻‍♀️😂😂😂 a mimochodem, moje fyzické i duševní zdraví je v naprostém pořádku, děkuji za starost 😉 Vaše evidentně ne. Ráda jsem Vás viděla a ještě raději Vás po tomto výjevu už nikdy neuvidím 🤗

Tsfat 69 před 3 roky

andy + L. : jdete se vycpat !

Lucinka 79 před 3 roky

Kdo jinému jámu kopá... Karma je zdarma 😉