pomoc lidem i svetu ;)

Diskuze » Nabízím pomoc

Janka (autor tématu) 7 před 7 roky

Pestovani bavlny spotrebuje ohromne mnozstvi celosvetove produkce vody. A tak rada pomohu prave navody jak revyklovat treba prospupane jeany v hru pro deti, kabelku, polstar...stara trika v krasny koberec, hracky.a spoustu dalsiho. Pro ty, kteri docetli az sem, rada naucim lecos z rucnich praci, kreativniho tvoreni a mozna i predam zkusenosti z obdobi, kdy me tahle radost zivila....
- dekuji za precteni.
Janka

Akela 588 před 7 roky

R. Segedy 1 před 7 roky

ja sa rada pripojim aj zapojim a niečo od vaučím

Vyklízím šatník 2 před 7 roky

Zdravím, jakou formou máte v plánu své zkušenosti předat? Zní to lákavě, přiučit se něco nového by bylo suoer.

Janka (autor tématu) 7 před 7 roky

Pro Prazske, az se udela trochu teplo neni problem treba louka tady u nas nebo uzasna cukrarna, kde je i piskoviste pro deti. A pro ty,kteri to maji z ruky neni problem zaslat postupy, fotonavody atp. A pokud jde o zkusenosti z podnikani a vse co je okolo dobre znat si myslim, ze jsou nejlepsi take setkani.

Sluníčko 53 před 7 roky

Zdravím všechny a hlavně Janku. Také se ráda přidám,až se bude něco konkrétního rýsovat...třeba i přispěji troškou do mlýna...vyrábění je fajn věc.

Janka (autor tématu) 7 před 7 roky

Zdravim
Tak aby se dalo zacit neco planovat Tady je muj email
Yannunka2013@gmail.com
Kdo se chce zahackovat. ridat, zapojit, pripojit a nebo treba jen dojit kouknout, samozrejmne predbezne, tak mi napiste casove dispozice, o co mate zajem atd atd. spolecny, prijemny a prinosny zazitek. PS. At se neboji zapojit i panove....
Janka

Jana 1 před 7 roky

Janko, zaujalo mne, co jste psala. Moc by se mi líbilo přijít někam na louku a tam si háčkovat nebo plést z triček...a už jste něco takového podnikly?(nebo podnikli, pokud tbyli i pánové...) a kde to případně plánujete uskutečnit?

Linux Debian 64 před 7 roky

A já vám zase ráda poradím, jak získávat vodu ze vzduchu! Když už to pěstování bavlny spotřebuje tolik vody LOL
Technologie získávání vody ze vzduchu je "made in Israel

Eva* 171 před 7 roky

Tak to mě zajímá, já jsem totálně bez vody.

Maggi 1 před 7 roky

To zní moc dobře, také se ráda zapojím. Jsme z Brna, tak kdyby bylo více zájemců?