Dobrý den asi tak před hodinkou jsem dala rezervovat věc o kterou mám zájem čas odpovídal rezervace

Diskuze » Mám něco na srdci

Anna Bodiova (autor tématu) 1 před 7 roky

Dobrý den ,asi před hodinkou jsem dala rezervovat věc o kterou jsem měla zájem ,rezervace zodpovídá času ale nevím jestli je to moje rezervace správu jsem doposud nedostal jak se dozvím jestli rezervace patří mne nebo někomu jinému nebo je to shoda náhod ?

Akela 588 před 7 roky

Zda je věc rezervována pro vás se dozvíte jedině tak,že vám darující odpoví na váš projevený zájem. Pokud ne tak je věc rezervována pro někoho jiného. Já osobně pokud mám na věc více zájemců a rezervuji pro určitou osobu,tak ostatním napíšu,že už věc není. Někteří jedinci bohužel tohle nedělají.

Tomáš 421 před 7 roky

Někteří jedinci ani rezervaci nedají a po konkrétní a slušné emailové domluvě na den a čas napíší, že si již věc odvezl někdo jiný…

Akela 588 před 7 roky

Velmi neslušné.....

Tomáš 421 před 7 roky

Tož co s tím člověk nadělá, že…? Udělal jsem si radost a podal další inzerát.

Lenka Soukupova 5 před 7 roky

Občas prostě není čas situaci řešit... U mne třeba pomáhá, když zájemce uvede i telefonní číslo a místo/způsob možného převzetí. Inzerát mažu po úspěšném předání.

Anna Bodiova (autor tématu) 1 před 7 roky

Po příspěvku se paní ozvala, a informovala mně o rezervaci pro pana který se ji ozval dřív děkují všem za odpovědí