Sbírka pro tisíce uprchlíků

Diskuze » Mám něco na srdci

Akela (autor tématu) 588 před 8 roky

Dostala jsem jako jedna z mnoha email s tím abych podpořila uprchlíky. Bohužel to se mě ani trochu nelíbí. Zde v Česku strádá hodně lidí, musí se sbírat víčka pro děti,aby se jim dostalo zdravotní péče atd. Nevím proč bysme se měli starat o několik stovek tisíc uprchlíků. Ať se starají ti co je pozvali.

Marcela Molnárová 8 před 8 roky

PŘESNĚ TAK AŽ NEBUDE STRÁDAT ANI JEDEN ČESKÝ OBČAN A RODIČE NEMOCNÝCH DĚTÍ NEBUDOU BREČET KDE MAJÍ VZÍT NA LÉČBU ,TAK BUDEME POMÁHAT JINDE ,TEN KDO CHCE AT POMŮŽE UPRCHLÍKŮM ,ALE NEVNUCUJE TO OSTATNÍM

(smazaný uživatel) 134 před 8 roky

Sber vicek je ubohost podporovana vyrobci vod. 10kc poslanych kamkoliv je vyssi hodnota nez taska plna vicek a to vazne. Jedine dobre na tom vidim fakt ze se vicka jako takova recykluji.

Majda 1 před 8 roky

Souhlasim! Vicka jsou blbost, ale je silene, ze to tak opravdu je. Duchodci nebo nemocne deti nemaji penize a my budeme davat na uprchliky, kteri sem beztak prisli jen pro pecene holuby primo do huby a sirit nasilne a nenavistne nabozenstvi zvane islam. Neprisli ani pracovat, ani se integrovat. V zapadni Evrope znasilnuji zeny a deti a kradou (vizte https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1_rNT3k2ZXB-f9z-2nSFMIBQKXCs)... Navic ku prikladu "ze 162 tisíc migrantu, kteri prisli do Svedska, si pouhych 494 naslo praci". My na ne uz prispivame z nasich dani, to je snad az dost...

Petr Roubíček 242 před 8 roky

Přesně tak a Unie nám nemůže nic vnucovat ,je to hnus ,kolik máme u nás bezdomovců lidí co vybírají popelnice lidí bez práce a příjmu ,proč podporovat holotu uprchlickou ,např. zubař čekám půl roku na objednání .