suzana hošek (1)
| Hodnocení | Od | Komentář | Reakce | Inzerát |
|---|---|---|---|---|
| Hodnocenínegativní |
OdAkela před 2 týdny |
KomentářPožádáno o věc před 14 dny. Domluva dost složitá. Zbytečná ztráta času a konečná zpráva od zájemkyně plná nařčení a urážek a plivání ohně kolem sebe. Cituji závěr jejího sáhodlouhého textu - Za mě pro mne, s Vámi blbá zkušenost. Mimo jiné o nové sukni, kterou požadovala se vyjádřila, že je to jen odpad, nejspíš takhle smýšlí o všech dárcích, že zde dáváme zdarma jen a jen odpady. Když je to pro ní odpad proč si nezajde do Pařížské? | InzerátZvonová sukně dlouhá béžová |