Kosmetiku
před 9 roky zobrazeno 1712×
Zdravim, daruji neco z kosmetiky, co nevyuziju, nebo mi nevyhovuje.... Plus jsem k tomu jeste vyhazovala policku a mam i neco starsiho data, tak bud to vyhodim, nebo nekomu poslouzi... Sampon Glisskur a shower gel (asi 1/2 obsahu) jinak ostatni takrka plne lahvicky/dozicky. Krem, body sprej, olej...mam je asi 2 roky :) zkousela jsem a vypadaji ok. Pokud zajem, predani dnes v patek odpo ve meste, nebo sobota P10-Malesice :) jinak to vyhodim :( Ps: nasla bych jeste Oriflame-zimni sadu kremu...pokud nevadi ze to ma tak 3 roky :D dekuji
Nový majitel
Štědrý dárce
Lydia Abaffyova
"Rychlé jednání, vše OK, děkuji, a ať alespoň něco z toho udělá radost a poslouží :)"
Lokalita: Praha 10
Zobrazit na mapě
Nové inzeráty v kategorii (Ostatní)
Angry Birds - 3D kartičky - sběratelské - NOVÉ
Brno-město - Brno
Nová láhev na pití
Hlavní město Praha - Praha
DVD 2
Hlavní město Praha - Praha 6
DVD 1
Hlavní město Praha - Praha 6
Nové inzeráty v okolí (Hlavní město Praha)
Dva keře šeříku
Hlavní město Praha - Praha
Sedačka
Hlavní město Praha - Praha
Daruji za odvoz
Hlavní město Praha - Praha
kniha
Hlavní město Praha - Praha 4