Je mi to pitomé, ale...

Diskuze » Vaše akce

Karel Gott (autor tématu) 6 před 3 týdny

...musím se trochu "vykecat". Často reaguji a i často dostanu od milých dárců věci jako audiosystémy, sluchátka a pod.. Zároveň, nebo možná právě proto, se mi už po několikáté stalo, že mi napsal statečný anonym mail, jaký že to jsem vyžírka, hajzl, překupník a jiné podobně hezké tituly. Ano, můžu si za to částečně sám, protože mám v profilu mailovou adresu i telefon. Nejsem žádný cimprlich, takže podobné chování zpravidla přehlížím, ale napadlo mě, že si snad nějaký zahořklý uživatel můj stesk přečte a zastydí se, nebo alespoň přestane. Téměř všechny z věcí, výše zmiňované kategorie, nechci pro sebe, ale opravuji je, čistím, seřizuji, kompletuji, přidávám kazety, nebo CDčka a nosím je do dětského domova, nebo rozdávám seniorů v domě s peč. službou u nás na Stochově. Do věcí investuju, dopravu pokud pro ně jedu, čas, práci a někdy i peníze, když potřebuju sehnat součástku apod.. Rozhodl jsem se také, že si založím galerii věcí, které daruji a budu postupně doplňovat. Jen předem upozorňuji, že to nebudou fotografie typu já+radiomagnetofon+senior, jak bych měl dle anonyma dokládat, že věc daruji Tak pokud je zde někdo, kdo mě podezírá z nekalostí, nechť galerii začne sledovat, vlastně se může podívat kdokoliv Dětem zde: https://ashiro.rajce.idnes.cz/Indianum_z_Vetrova/ Seniorům zde: https://ashiro.rajce.idnes.cz/Seniorum_ze_Stochova_a_blizkeho_okoli/ Tímto děkuju všem, kteří mě obdarovali a společně se mnou tak dělají radost druhým. Slunce v duši, světu mír. Lukáš Dvořák aka Karel Gott

Olča Hojnicová 1 před 3 týdny

Blanka Vacková 3 před 2 týdny

... doufám, že se ti zahořklí uživatelé fakt zastydí ... pokud budu něco mít, určitě dám vědět

michal 80 před 2 týdny

Má to jeden háček nechci moralizovat ,ale v pravidlech je napsáno ,že v profilu nesm být telefon nebo mail ,jinak podobné věci jsou snad trestné pokud někdo někoho hrubě v mailu napadá atd. ,nevím nejsem právník ,rozhodně vřele doporučuji smazat kontakty .

Karel Gott (autor tématu) 6 před 2 týdny

Vůbec jsem netušil, že nesmí být kontakt v profilu. Měl jsem za to, že jen v inzerci. Díky za info.

Tomáš 287 před 5 dny

Pitomá je jen ta závist. Jen ta závist… (Prý se jí život užírá a zkracuje, ale s ohledem na to, jak je v naší společnosti rozbujelá, tak nevím nevím…)
Zdravím, Lukáši, na ty staré žárovečky jsem nezapomněl, velký dík za Vaši ochotu a vstřícnost, ale řešil jsem nakonec vánoční osvětlení jinak.