Pravidla

Diskuze » Pravidla fóra

Admin Petr (autor tématu) 117 před 52 měsíci

1. Prosíme, dodržujte v diskuzi zásady slušného chování. 2. Nevkládejte žádná reklamní sdělení, irelevantní odkazy ani svoje či cizí kontaktní údaje. Budou muset být bez vyjímky mazány. 3. Dodržujte relevanci vašich příspěvků k daným tématům. 4. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky mazat či upravovat. 5. Diskutujte a sdílejte

Alexandra Němcová 9 před 44 měsíci

Úžasné

Linux Debian 64 před 30 měsíci

Dají se editovat posty v diskuzi ? Asi ne, že ? Protože jsem nasekala několik "typos" a hledám, kde je nějaké tlačítko "Edit"

Jarka 23 před 30 měsíci

Linuxi zdravim, momentalne nedaji. Prozatim doporucim spellchecker

Dáša Gancarčíková 1 před 28 měsíci

Dobrý večer. Mám otázku: tento web je len pre čechov? Ja som zo slovenska.

Linux Debian 64 před 28 měsíci

Daso: pokud se nebudes chovat jako blba rusacka "Marjana Makara", ktera PRODAVA zbozi o 106, ze clovek nestiha nahlasovat a cestina ti nedela problem , asi by nemel byt problem...

trpaslycek 72 před 28 měsíci

Jen to poštovné na Slovensko je docela drahé , jinak je jedno, kdo si věci vezme

Alena 15 před 26 měsíci

Dennise Boxikova: sama nijak, zkuste si kdyžtak napsat žádost na ahoj@vse­zaodvoz.cz

Nikol 2 před 25 měsíci

Dobrý den, chtěla bych se informovat proč mně nejdou hodnotit darující? Děkuji za odpověď. S pozdravem NIkol

Admin Petr (autor tématu) 117 před 25 měsíci

@Nikol: Zkuste mrknout dolu do patičky na odkaz Časté otázky - "Jak funguje hodnocení uživatelů" nebo přímo zde: http://vsezaodvoz.cz/jak-na-to#user-feedback. Asi to bude tím, že vás darující neohodnotil jako první.

Karel Staněk 1 před 23 měsíci

Proč zmizela kolonka o počtu zájemců ?

lenka 3 před 23 měsíci

Taky mi chybi kolonka o počtu zájemců.

Markéta Scheinpflugová 1 před 22 měsíci

Prosim jak tu smazu ucet? Dekuji

Admin Petr (autor tématu) 117 před 22 měsíci

@ Karel + lenka - kolonku jsme zatím dali pryč, vadila darujícími, kteří ze svých důvodů chtěli upřednostnit jiného než prvního zájemce, ale ten na ně naléhal. Vše má být dobrovolné.

@Markéta - napište nám prosím žádost ze svého emailu, který u nás máte zaregistrován na ahoj@vsezaodvoz.cz a účet není problém zrušit.

vlasta 10 před 19 měsíci

Dobrý večer, řeším problém . Že dle komunikace vstřícná paní Křížková Andrea ,ale balík dostala a já nemám peníze. Štve mě to, že jsem ji dala poz. hodnocení ! Můžete to prosím změnit na negativní? Děkuji za pomoc.

smidovakr 1 před 14 měsíci

Me tu rozčiluje ze kdyz kliknu na nabídku inzerátu bez přihlášení a následně se přihlásim az potom tak mi to nezůstane na daném inzerátu ale zase me to hodi na začátek to řeším několikrát denně a je to otravne

Tomáš 195 před 14 měsíci

A proč se nepřihlásíte hned po příchodu na stránky…?

Jan Alexandr Seeger 5 před 13 měsíci

Paní Šmídová,
já si naopak myslím,. že komunikace vázne celou dobu u Vás.
Nejsem ale tak zatížený, abych se s tím zatěžoval a vyléval si emoce tímto spůsobem,
měla by jste se nad tím zamyslet.
Veškeré domluvy se měnili, mohla jste napsat mail, SMS a já bych reagoval,
ale pro Vás je asi důležitější ukazovat na druhého, jak je špatný.
Naposledy jste napsala, že máte syna nemocného a nemíním celou korespondenci tady ventilovat. Zavolat se Vám nedalo, telefon jste nikdy nevzala, i to jsem akceptoval.
Naopak já jsem již bral, že vše padlo a také nemíním se tímo se již zabývat a přeji Vám k té Vaší hře jiného vola.
Sbohem, je mi Vás líto.
Seeger

Zdena 205 před 13 měsíci

To A.Seeger - s paní obdobná zkušenost

Marcela Molnárová 8 před 13 měsíci

NOOO AT NERADA TO PÍŠU ,ALE BOHUŽEL PANÍ MĚ DNES TAKY MOC ZKLAMALA

Michaela 1 před 13 měsíci

Dobrý fen mela bych zájem o nějakou rozkládací sedačku

Jaro Trinact 29 před rokem

Dobrý den, adminům obzvlášť.
Mám dva návrhy:
První, aby jednotliví "inzerenti" nemohli sami sobě dávat ani vykřičník ani srdíčko.
A druhý návrh, aby byly nutné sice dva vykřičníky, ale srdíčko by mohlo jeden vykřičník smazat.
Třeba by to pomohlo

Monika Suchánková 34 před rokem

Pravidla - někdy koukám na inzeráty "ocejchované" vykřičníkem a nepřipadá mi na nich nic nevhodného, co kdyby k tomu vykřičníku byl uveden i důvod, proč to tak je? jestli inzerent jenom vybral špatnou kategorii, no bože, někdy ve spěchu se to stát může a kvůli tomu mu smažou nabídku? nebo nezná pravidla a chce za věc peníze nebo něco naoplátku, tak ať je to tam uvedeno, proč vlastně je inzerát nevhodný... jak tady čtu, tak spousta inzerentů neví, co udělali špatně, že mají vykřičníky... a tím pádem se vlastně ani nemohou poučit pro příště...A možná i spousta značkovačů je dělá zbytečně...

Tomáš 195 před rokem

A ten důvod by měl být viditelný veřejně. Jsem pro.

Petr Roubíček 187 před rokem

Určitě by se vyřešilo to proč se někdo rozčiluje ,např. ,když dá do nabídky poptávku aby dostal body pak může mít i vykřičník ,nebo dá několikrát stejný inzerát ,nebo pokud mu napíšete a on chce 100 korun za věc atd. jsem rozhodně pro a´t ten důvod každý vidí i ten kdo inzerát podal ,ještě bych udělal jednu věc pokud ho opraví aby neměl tyto chyby tak by mohl vykřičník zmizet i body které neoprávně získal .

Petr Roubíček 187 před rokem

Bohužel sem na tyto stránky chodí i blázni typu Valentine58 který mi dal schválně negativ a naváží se tady do inzerentů pokud si jich zastanete dostanete negativ a od něj urážlivé maily opravdu pěkné chování už aby šel zapnout filtr .

Marty 44 před 10 měsíci

5. V případě zablokování vašeho účtu za porušování pravidel webu je zakázáno si zakládat účet nový. Při zjištění porušení tohoto pravidla vám bude účet ihned zablokován !!!

Karel 1 před 3 týdny

Proc mi porad neustale mazete muj inzerat ze chci neco darovat !!!!!

mysik 87 před 3 týdny

@Karel Zrejme ste porušili pravidlá Neviem akú chybu ste urobili ale nesmiete mať napísaný kontakt, mail, požadovať niečo a pod. Inú príčínu nevidím prečo by Vám mal byť inzerát zmazaný.

Milada Boušková 1 před 5 dny

dobrý den, proč není nějaká povinnost smazat inzerát, který už není aktuální? Je fakt, že spousta inzerentů se ani nenamáhá poslat odpověd´ ,že je zboží pryč.Vždy píšu slušně(prosím a děkuji),ale že prostě ani nepošlou mail,že už není k dispozici-to udělá 1 z 50 lidí.Opravdu nechápu ....hezký den

Josef Turek 45 včera

@Milada Boušková: Občas se stane, že inzerující prostě nestíhá / nemůže viset 24/7 na internetu a sledovat maily. Občas zapadne i mail odtud do spamu - záleží na obsahu odpovědi na inzerát. No a pak je tady pověstná lenost Takže je lepší si z toho nic nedělat. Já už raději ani nepočítám, že by mi nějaká odpověď přišla.

Tomáš 195 před 19 hodinami

Možná to někdo ani neumí smazat (např. začátečník). Získal jsem vyřazená garážová vrata, která nemám v seznamu získaných věcí a inzerát pak vyexpiroval.