Oblíbení uživatelé

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Maqi89 (autor tématu) 135 před 7 roky

Do budoucna bych uvítala možnost sestavit si osobní seznam oblíbených uživatelů, takový opak blacklistu.

Uživatelé z tohoto seznamu by se mi mezi zájemci objevovali jako první a mohli by mít možnost si sami věc zarezervovat - u mých nabídek by měli k dispozici alternativní tlačítko k "Mám zájem", kterým by věc přímo rezervovali a odeslali zprávu s podrobnostmi (např. kdy si pro věc přijdou atd.)

A naopak: každý by mohl ze seznamu svých oblíbených uživatelů snadno kliknout na konkrétního uživatele a hned vidět, co nabízí, případně by mu mohly - volitelně - chodit informační zprávy, když oblíbený uživatel vystaví novou nabídku.

Davidova Stránka 19 před 7 roky

Jo, to se mi líbí.
I když to sem nepatří - ještě jsem si dnes dumal o Blacklistech. Možná by bylo zajímavým opatřením a upozorněním pro ostatní (i nováčky), kdyby některý "odběratel" figuroval už např. na deseti osobních Blacklistech, že by se objevil na veřejném Blacklistu. Zneužít by to nešlo a bylo by to buď jako velmi dobré upozornění nebo rovnou zablokování takového příjemce. Ideálně, kdyby o tom takový vykuk nevěděl a pouze by jeho jméno vyskočilo jakémukoliv dárci označené vykřičníkem, pokud by opět chtěl jako příjemce něco získat pro další kšeft. Mohlo by to velmi zkvalitnit komunikaci skrze tyto stránky a eliminovat nějakou měrou lumpy.

michal 95 před 7 roky

Super nápad ,protože jinak může mít mraky profilů ,nedá se řešit ani pomocí IP adresy dnes existuje spousty převaděčů kdy se IP mění každou chvilku ,nejsou to složité věci je to běžný stačí napsat na Google a hned to něco najde ,upozornění o kterém by nevěděl není špatné ,rušení nebo blokování uživatele či ban je cesta špatným směrem to je platné jak mrtvému zimník .

Janeliasek96 1 před 7 roky

Také souhlasím, je to ideální nápad, který pomůže i ostatním lidem poukázat na člověka, kterému se nedá věřit, a s kterým bylo špatné domlouvání nebo to odvolal. Každý by si tak mohl vybrat člověka kterému důvěřuje dost lidi. Akorát si dávat pozor, aby si někdo nevytvořil dost účtu a nekomentoval sám sebe jako vynikajícího dárce. Proto by byl nejlepší i proti spamovi program který by uživateli pod jeho ip, povolil jen jednu registraci. Bylo by i dobré, posílat na email nová oznámení ohledně dárcu co máme v oblíbených, kdyby něco dál darovali abychom měli přehled co, třeba obrázek a název a název uživatele. Přehlednější a lepší, navíc bych i změnil vzhled stránky o trošku, a vytvořil aplikaci i pro mobil, tablet a jiné mobilní zařízení. Navíc by bylo dobré, aby mohl dárci odpovědět jen a jen registrovaný uživatel, který má opravdu zájem o to, co dárce právě nabízí. Děkuji. Jestli mohu poprosit ještě k tomuto učtu, Jmenuji se Honza, je mi 20 let, trpím nemocí, kterou doktoři ještě nemůžou diagnistikovat, jedná se o pár poruch, stresu, depresi, atp.. Nemůžu pracovat, vše mě bolí, beru léky atp.. Ano na mladého kluka, mám tyhle příznaky. Rád se starám o zvířatka, mam Agamku Alexika Krajtičku Královskou Endíka Pár strašilek, pískomila a pejska Rexe. Ve volném čase rád něco vyrábím nebo se pokousím opravit nefunkční věci. Jsem tady abych si od někoho sehnal, pár věci co by se mi hodily, byl bych moc rád a moc by mě to potěšilo, už tak je mi zle z toho, že vás budu asi okrádat o váš drahocený čas. Můj sen byl sehnat si nějaký slabý skůtr bez potřebý řidičáku nebo motorovou koloběžku, mobil nějaký dotykový, notebook, mp3, nějaké terarni zvířatka a dekorace i věci pro ně, lasser, repráky, mikrofony, hudební nástroje, nejlíp piana rád hraju na piano, mucholapky atp.. Kdyby se někdo štědrý našel, a ozval se mi na email janeliasek96@gmail.com Budu velmi moc rád, děkuji všem za váš čas, přečíst si tento komentář, omlouvám se za chyby jsem dyslektik i dysgrafik patří to k té nemoci. Děkuji vám mocinky moc.

Maqi89 (autor tématu) 135 před 7 roky

Ještě mě napadlo, že oblíbení uživatelé by mohli vidět mé nabídky s předstihem, třeba 1-2 dny předem, než se nabídky zobrazí i ostatním. S tím seznamem oblíbených uživatelů by se dalo dělat dost věcí a vylepšení.

Michaela 103 před 7 roky

...to se pak můžete scházet a předávat si věci mimo tento server....

Petratra 4 před 7 roky

Seznam oblíbených uživatelů je bezva nápad

Tomáš 421 před 7 roky

@Petratra:
@Michaela: teoreticky ano, ale prakticky byste musela každého otravovat extra emailem bez sebemenší jistoty, že projeví zájem.

Maqi89 (autor tématu) 135 před 7 roky

@Michaela: Ano, to bych mohla a také to tak dělám s několika spolehlivými a hodnými lidmi, které znám odsud.

I tak se ale najde plno pěkných věcí, které projdou "sítem" známých a skončí zde. Nebo mě nenapadne, že by tu věc chtěli, tak se o ní přihlásí tady. Princip ale zůstává stejný: věc raději darovat než vyhodit, a tím ji recyklovat a zároveň někomu udělat radost či pomoci.