Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

David Drdek (autor tématu) 66 před 13 měsíci

Popřejte zde vašim oblíbeným uživatelům něco pěkného do nového roku

Váš tým VzO

Baruš 27 před 13 měsíci

Milý všezaodvozáci , děkuji všem, se kterými jsem měla možnost se letos setkat, ať už jako dárce nebo obdarovaný, za ujištění, že existují ještě dobří lidé, kteří si rádi navzájem pomohou Doufám, že i v dalším roce budu mít možnost se s některými vidět, např. s Martinou, Zdenou nebo IvanouIvanou, se kterými jsem se letos vídala častěji, až jsem si občas připadala jako kdyby jsme byly staří známí přeji pohodové Vánoce a krásný nový rok všem uživatelům

Baruš 27 před 13 měsíci

Jo a ještě jsem zapomněla napsat ooooobrovský dík adminům, kteří se tu o nás tak hezky starají

Ivana Ivana 37 před 13 měsíci

Také se připojuji s přáním prožití krásných Vánočních svátů a všeho nejlepšího do nového roku...

Zdena 216 před 13 měsíci

Přeji všem dobrým lidičkám zde na webu jak těm co znám tak těm, které tu vídám jak nabízejí věci. Krásné svátky plné pohody a také se těším,že se zase potkáme - Baruš, Marcela Molnárová, IvanaIvana,Dana Dostálová, Vendy a další a další dámy i pánové Mějte se moc hezky.

Vendula Kopi 15 před 13 měsíci

Krásné svátky vánoční, hodně klidu, pohody a radosti, pěkné dárky pod stromečkem A v novém roce hodně zdraví, štěstí, lásky a peněz přeji

Alena 15 před 13 měsíci

Také bych ráda popřála všem lidičkám ze Vše za odvoz krásné a pohodové Vánoce a všechno nej do nového roku 2017.

vilda1 34 před 13 měsíci

Všechno nejlepší do nového roku 2017 Vám přeje Vilda s manželkou .

Milena 1 před 13 měsíci

Vanoce prichazeji k nam male prani pro vas mam at budou svatky na blate,ci ve snehovem kabate v pohode je uzivejte dobrou vuli spolu mejte. KRASNE SVATKY VSEM PREJE MILENA.

Lucie 26 před 13 měsíci

Linux Debian 64 před 13 měsíci

Merry Xmas a Veselou Chanuku ✡

Michal Wagner 3 před 13 měsíci

Jitka Nazarská 1 před 13 měsíci

Krásný rok 2017

Sluníčko 44 před 13 měsíci

I kdyz s mirnym zpozdenim...preji vsem v tomto roce hodne zdravicka a milych setkani s podobne naladenymi lidickami