inzerát bez rezervace

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Pavel Pája (autor tématu) 4 před 8 roky

Prosím inzerující jako jsem já aby v případě, že mají věc v rezervaci pro zájemce aby také zboží zarezervovali kliknutím na rezervace.

Zbytečně se navzájem otravujeme e-mailem kde se dozvíte když někdo odpoví, že je zboží pryč a nebo že je rezervováno.

Tlačítko rezervace je tam asi z nějakého důvodu

kjama 13 před 8 roky

A teď si představte, že vám čtyři lidi nepřijdou, nebo ten, co to má v rezervaci má čtyři negativní hodnocení za to, že nepřišel (právě teď můj případ)... Proto bych ráda měla dalšího zájemce, ale na později, než toho prvního.

Akela 587 před 8 roky

Vždy než věc někomu přidělím dívám se na hodnocení. Pokud tam je již několik negativních hodnocení zvážím zda do toho jít či ne. Párkrát to zkusím a pokud mě také zklame škrtám ho ze seznamu pravděpodobných zájemců....Asi bysme se měli podle toho řídit a neriskovat čekání a marnost.

lionel 7 před 8 roky

Medzi konkrétne vážny a úprimný pôžička ponuka
Ja som človek a mám nezanedbateľné množstvo kapitálu pomôcť niekoľko ľudí. Ponúkam pôžičku 7000 €2.000.000 € komukoľvek schopní zaplatiť s úrokovou sadzbou 3%. Preto, ak potrebujete úver sa dostať zo slepej uličky, alebo ich rôznych potrieb, prosím, pošlite mi vaše žiadosť contactât ma 48 hodín maximálne. E-mail: faustazperrin@gmail.com