Nereakce

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Super kdyz nekdo vlozi inzerat,neni v rezervaci ,napisete na nej a najednou koukate inzerat stazeny...

Klára Míčková 35 před 8 roky

Olinko, to se může stát. Může to být inzerát na věc, o kterou mají lidé eminentní zájem - než pak inzerující třeba znovu otevře e-mail/účet, zjistí, že mu během půl hodiny napsalo 25 lidí, a tak inzerát hned smaže, protože je vysoká pravděpodobnost, že se s někým z nich domluví. Jak inzerující spravuje své inzeráty, je čistě na jeho uvážení; kolikrát se mi stane, že mi třeba přijde e-mail s omluvou, že věc už je udaná, za několik dní - zkrátka ne každý "sedí na netu" pořád a má prostor odpovídat všem

Akela 588 před 8 roky

souhlas s p. Míčkovou

Ivana B. 57 před 8 roky

Olgo, ještě další vysvětlení,někdy si nevšimnuže inzerát mi takzvaně vyskočil z rezervace, případně momentálně jednoho pána nechci hodnotit, má mi něco vrátit, nějak se k tomu nemá ale já stále váhám s červeným negativem..

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Samozdrejme chapu kdyz tam pozdeji je rezervace..a panovi bych dala negativ..ja cekam od pani na balika uz dva tydny..porad slibuje ze posle a nic..

milan 2 před 8 roky

Dobrý den nevím jak si tu věc mužů rezervovat poraďte děkuji

Eva* 171 před 8 roky

Milane, zarezervovat si jí sám jako zájemce nemůžete. Můžete napsat uživateli, že o věc máte zájem. Pak je jen na něm, zda jí zarezervuje pro Vás či někoho jiného. Pokud máte na mysli rezervovat věc někomu- tedy jako darující, pak kliknete na kolonku Moje inzeráty a možnost zarezervovat se vám tam již zobrazí sama.

Kristina Černiute 1 před 8 roky

Já musela odjet přitom dostala jsem block na mail jelikož zrušila jsem staré číslo a na to číslo chodili zprávy jako potvrzení kódy na prohlášení na mail. Na mail jsem se dostala až dneska po dlouhém čekání a již mám negativní hodnocení že jsem neodpověděla ... Přitom odpověď nemohla když jsem nemohla přihlásit se na mail. A předtím jsem se stěhovala a také neměla internet. Jsem spolehlivá ale ty negativní hodnocení mám za maličkost a moc mě to mrzí... Jak se z toho dostat ? Další jsem dostala za to že jsem musela odjet tak poprosila přítele abych zavolal a danou věc vyzvedl. A když mě zklamal zase za to můžu já(_

Eva* 171 před 8 roky

Stát se může cokoliv, to nikdo nikomu za zlé nemá. Na internetu jste normálně byla, tedy jste mohla poslat omluvu přes formulář u uživatelů u některého jejich inzerátu.