pozor - a proč vlastně?

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

(smazaný uživatel) (autor tématu) 35 před 8 roky

před chvílí se objevil inzerát - poptávka na andulku - je u něho upozornění - proč ??? dnes se na toto téma i psalo v komentářích, tak ať ten upozorňující napíše důvod, proč si myslí, že inzerát je podezřelý. Já na poptávce na andulku fakt nic podezřelého nevidím ???

Akela 587 před 8 roky

Je to můj inzerát a ptám se proč je můj inzerát podezřelý? Jsem fakt naštvaná.To si jen tak někdo z rozmarů něco zaškrtne? Paní je invalidní přišla o nohu je jí smutno a peněz se jí nedostává, proto mě poprosila a někdo se tím asi baví.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 35 před 8 roky

tak se zeptejte admina, ten určitě musí vidět, kdo inzerát schválně zakliknul !

trpaslycek 72 před 8 roky

Dobrý den, také se chci zeptat, proč jsou některé inzeráty, které něco poptávají, teď např. na rostlinky, označeny jako podezřelé. Poslední dobou to vídám docela často a nedokážu rozpoznat, proč to tak je

trpaslycek 72 před 8 roky

Tak jsem ještě koukla možná je to tím, že poptávka je v sekci Daruji a ne Hledám. Nic jiného mě nenapadá.

Dáša 19 před 8 roky

Taky se mi stalo, že jsem omylem dala inzerát do špatné sekce. Většinou daruji, tak jsem to zapomněla přepnout. Naštěstí jsem si toho hned všimla. Asi by bylo lepší při zadávání inzerátu vybírat kategorii Daruji a Hledám a ne to mít přednastavené.

trpaslycek 72 před 8 roky

To by asi bylo vážně lepší, pokud je to přednastavené, tak si toho lidi nemusí všimnout.