Lze zablokovat p. Mráčkovou z Loun je to podvodnice

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Jack Jack (autor tématu) 3 před 8 roky

Lze prosím nějak zablokovat účet p. Mráčkové z Loun která zde podvádí ? nechá si zaslat poštovné a zboží neposílá.Děkuji jak jsem četl komentáře tak je vydět že je podvodnice. Děkuji Wallys1

Baruš 27 před 8 roky

Bohužel si nemyslím, že by to k něčemu bylo... Založit si nový email s jiným jménem je záležitost na dvě minuty... ale co mám zkušenosti z různých skupinek na FB, tak když je podvedených víc, tak dali hlavy dohromady a podali trestní oznámení... Nějakej velkej trest z toho asi neni, ale minimálně na čas znepříjemní podvodníkovi život....

Zuzana Kleinová 2 před 8 roky

Tak jsme taky hvězdě naletěli a přišli o peníze, zajímalo by mne kolik nás je myslím, že by to možná těch pět tisíc za podvod už bylo

Jack Jack (autor tématu) 3 před 8 roky

Bylo by dobré aby se ozvalo více lidí co jí přeposlali peníze a zboží nikde. At se potrestá těch pět tisíc už určitě prekročila.

(smazaný uživatel) 8 před 8 roky

Jsem přesvědčen, že i Mráčková je falešné jméno a kdo ví, jestli Louny. Mě se podařilo příkaz na poštovné ještě stopnout.....

stanislav vlk 4 před 8 roky

Tak i kdyby bylo jméno falešné , tak policii by asi stějně stačilo to číslo účtu kam si nechává poslat peníze. Podle toho si myslím , že by jí určitě našli a hlavně mohli by ten účet i zablokovat( i s penězmi , jestli tam tedy nějaký jsou )

Ale také si myslím, že by bylo zbytečný jí blokovat , jelikož za chvilku by byla zpět pod jiným nickem.

Po mě chtěla 250 kč za poštovné za hrnec, ale naštěstí jsme jí nic neposlal.

Naděžda Michlíková 1 před 8 roky

Dobrý den, taky jsem poslala 100 Kč, paní bude mít levné vánoce. K případné žalobě se připojím.

Teta Kája 7 před 8 roky

smutné že lidí zneužívají..... Taky jsem nalitla..... Dalo by se dohledat jméno přes účet.... Paní si pár tisíc prividelala.....

Teta Kája 7 před 8 roky

Psala jsem ji mail....ať se zde vyjádří a nebo vrátí peníze..... Že ji hrozí hromadná žaloba..... Asi to nepomůže ale třeba jo.... Tak uvidíme.....

Zuzana Kleinová 2 před 8 roky

Zdravím. Nepomůže. Já ji psala také.

trpaslycek 72 před 8 roky

Teda to je svinstvo, koukala jsem na její inzeráty:
1. hrnec - 23 zájemců - kdyby každý poslal 100 kč, je to 2300 Kč.
2. hra - 26 zájemců - kdyby každý poslal 100 kč, je to 2600 Kč.
3. kabát - 8 zájemců - kdyby každý poslal 50 kč, je to 400 Kč.
4. pončo - 8 zájemců - kdyby každý poslal 50 kč, je to 400 Kč.
5. sako - 9 zájemců - kdyby každý poslal 50 kč, je to 450 Kč.
6. mobil - 10 zájemců - kdyby každý poslal 100 kč, je to 1000 Kč.
Neříkám, že každý poslal, ale částka by se mohla blížit 5000 Kč. Možná si to pohlídá, aby to té částky nedosáhlo a počítá s tím, že se nikdo nebude chtít handrkovat o 100 Kč. Pamatuji si, že to tady opravdu už jednou bylo, smutné

Jaroslava Horakova 1 před 8 roky

za pončo chtěla poštovné 100kč naštěstí sem si to rozmyslela

trpaslycek 72 před 8 roky

No a za hrnec 250 kč, jak píše pan Vlk, takže to si mohla pěkně "vydělat"

Jack Jack (autor tématu) 3 před 8 roky

Prosím všechny co jí poslali peníze na účet at se přihlásí,nejde mě o těch 80kč co jsem jí poslal ale aby byla aspon potrestaná.Já na tu policii dojdu a v případě že to bude více než 5000tis.tak má smůlu. Děkuji všem podvedeným at se přihlásí.

Admin Petr 247 před 8 roky

Uživatelku jsme zablokovali a důrazně vyzvali k vrácení částek všem poškozeným. Naše doporučení jak příště postupovat zde: http://vsezaodvoz.cz/diskuze/mam-neco-na-srdci/375/pozor-ten-telefon-co-nabizi-pani-z-loun-je-podvod-uz-vystavila-po-druhe#post1140

Teta Kája 7 před 8 roky

Kam se mame prihlasit?

Irena Brazdova-Boudo 2 před 8 roky

Nevím jestli se jedná o tu samou ženskou,ale já poslala 300kč na hrnec ajěště tam byla dětská autodráha,takže jestli je to ona tak se připojuji.Irena

Olga Čadilová 3 před 8 roky

Přeji úspěch, lze to dohnat až k soudu. Kdysi jsme se spojili na MMB(mimibazar) a každá podala trestní oznámení. Paní byla sice odsouzena, ale přišla Klausova amnestie a bylo po slávě.

Iveta Miková 7 před 8 roky

Jee tak ja se hlasim k ostatnim co naleteli ode me se obohatila na ucet o 100,-Kc...