Pozor ten telefon co nabízí paní z Loun je podvod už vystavila po druhé

Diskuze » Mám něco na srdci

jan (autor tématu) 0 před 8 roky


At si nnenaběhnete jako to tady bylo kdysi nechali si naposílat za poštovné a pak už nic nedorazilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Linda Kubíková 6 před 8 roky

máte někdo s paní zkušenosti ?

stanislav vlk 4 před 8 roky

Máte namysli Janu Mráčkovou ? Teď si s ní zrovna domlouvám , že by mi poslala poštou hrnec delimano 2krat pozity . Je mi tedy trošku divné , že si tu věc nikdo zatím nevzal. Jsem 8 zájemce a věc je stále volná .

Eva Gronychová 2 před 8 roky

Ahoj, tak já jsem asi také nalítla p.Mráčkové zaplatila jsem poštovné za hrnec a hru..... a nic ...zatím nedošlo... asi taky nedojde....

(smazaný uživatel) 8 před 8 roky

Takze at se pridam, mam potvrzeno, ze hrnec, poncho ziskam. Samozrejme jiz nereaguje, postovne hold ozelim. Myslim, ze na jeden hrnec delimano je nas vice, ja jej dostal priklupnuty predvcirem....

(smazaný uživatel) 1 před 8 roky

Dobry den,pani mi tez slibyla hrnec a pak se neozvala.Je to podvod.

Adéla Košťáková 13 před 8 roky

to je hnus

Jack Jack 3 před 8 roky

Tak jsem jí taky přispěl 80 kaček za telefon na který čekám ...... ale po přečtení těchto komentářů už stím nepočítám. Paní Mráčková je pěkná krááááva a pí ....... at si tě 80kč střčí do řiti,jak je možné že taková podvodnice tady můlže vůbec fungovat.

stanislav vlk 4 před 8 roky

Mě psala v pondělí 30.11 , že je hrnec stále volný . V úterý psala ať jí tedy pošlu peníze na účet. Chtěla po mě 250 kč za poštu , tak už jsem jí raději ani neodpsal.

INNA 1 před 8 roky

Ja taky poslala 100 korun za hru.A nic(((

Admin Petr 247 před 8 roky

Přátelé, podobné případy se zde již objevily i v minulosti. Právě z toho důvodu již dlouho v pravidlech VšezaOdvoz důrazně varujeme před posíláním poštou. Chápeme ale, že to někdy může být lákavá alternativa a proto nás mrzí, že k takovým případům dochází. Zvlášť když mezi uživateli jsou mnozí, kteří poštou posílají pravidelně a spolehlivě, tudíž opravdu je to na zvážení a opatrnosti každého z vás. Jak správně postupovat?

1. Určitě nedoporučujeme platit poštovné někomu, kdo nemá na VšezaOdvoz dostatečně dlouho historii (např. počet pozitivních hodnocení, darovaných věcí apod.).
2. Je potřeba odhadnout spolehlivost nabízejícího podle jeho komunikace a vždy si ověřit, že vám zároveň dává možnost i osobního, tj. bezplatného odběru.
3. Vodítkem nepoctivosti může být i cena - pokud je “poštovné” např. 250 Kč (viz příklad výše), opravdu se nejedná pouze o poštovné a tím pádem zřejmě nejde o solidního uživatele. Když už se na poštovném s někým dohodnete, mělo by odpovídat rozumným nákladům, na úrovni poštovného, které si můžete spočítat zde: https://www.postaonline.cz/kalkulacka-postovneho
4. Navíc, posílání objemných věcí je silně proti myšlence webu, která je založena na konceptu osobního odvozu, tedy časové investici, kde samotná věc je zdarma. Mnohem raději než posílat poštou doporučujeme se zkusit domluvit se známým, který má cestu kolem místa, kde je věc o kterou máte zájem, což někteří uživatelé dělají.

V tomto případě, jsme uživatelku zablokovali a emailem důrazně vyzvali k poslání získaných peněz zpět. Podobným případům v budoucnu ale opravdu nejlépe předejdete větší ostražitostí.

Michal 1 před 8 roky

Irena Brazdova-Boudo 2 před 8 roky

Tak vidím že je nás dost,já přišla o 300 za hrnec a hru.A už nepočítám že něco z toho uvidím

Gia McCoil 1 před 8 roky

No...koukám,že nás je více... podáme hromadne trestní oznámení??? Nebo tu pi.. nahlásit na financak!!! Ty s těmi jejími příjmy zatočí!

Iveta Miková 7 před 8 roky

Pokud by se nasel nekdo, kdo by mel na vyrizovani trestniho oznameni cas, tak by to bylo super...

Jakub Madej 12 před 8 roky

Pokud se mi paní neozve do večera zítra jdu podat trestní oznameni

Jakub Madej 12 před 8 roky

dobry den tak jsem se rozhodl ze tu jsou i lidi kteri na to nemaji cas a odeslali platbu na ucet 670100-2213168367/6210 (dana.janska8@seznam.cz) nebo je okradla at mi poslou na email (djpusik@seznam.cz) sve jmeno a prijmeni, adresu ,telefon,castku poslanou popripade datum odeslani platby ja to zpracuji a odevzdam na policii jako hromadne trestni oznameni vse vytisknu 18.2.2016 a odevzdam kdyz to previsi pres 5000kc tak je to trestny cin dekuji

(smazaný uživatel) 1 před 8 roky

Dobrý den, mám stejný problém paní mě takhle okradla o 200,-, Pokud je to vubec paní... Týden se mi již neozývá. Myslím že nás bude ještě víc, vystavovala tady foták sony, rc vrtulník a značkové oblečení. Na první email reagovala svižně a po připsání platby se již neozvala. Snad se jí podaří najít přes číslo účtu. Jinak další info máš v mailu. Jakub Doubrava