#StandWithUkraine

dota ohledně hodnocení

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

(smazaný uživatel) (autor tématu) 1 před rokem

Dobrý den, mohu se zeptat jak dat někomu hodnocení?
děkuji za rady

johkuhbaz 25 před rokem

Dobrého dne, snad to napíšu dobře. Pokud jste něco darovala Vy, tak u inzerátu kliknete na "ukončit inzerci", vyberete zájemce a tomu napíšete hodnocení. Když jste něco dostala, tak to si přesně nepamatuju, ale myslím, že u profilu dárce můžete přidat hodnocení. Snad mě někdo doplní, omlouvám se, že to nepíšu asi zcela přesně. Mějte se hezky!

Akela 541 před rokem

Doplním Pokud paní něco dostala musí vyčkat až jí dárce ohodnotí pak může přidat hodnocení. Pokud od dárce hodnocení nedostane hodnotit nemůže.

johkuhbaz 25 před rokem

Děkuju za doplnění - a ještě jsem se chtěla zeptat - pokud člověk zareaguje na inzerát "hledám", tak dokud dotyčný neuvede, že požadovanou věc dostal, nemůžu dát hodnocení? Díky!

Akela 541 před rokem

Tak s tím bohužel nemám zkušenost, třeba se někdo najde kdo poradí

Akela 541 před rokem

Ještě mě napadlo zkuste hodnotit a buď vám to nic nenapíše nebo to bude hlásit že to nejde. Laicky dárce jste vy tak snad by to mělo jít?

johkuhbaz 25 před rokem

Děkuju. Něco jsem zkoušela, ale zatím nic. Ale nebylo to nic velkého, tak to není tak důležité... Pěkný den!

Jana pp 5 před rokem

Také teď bojuju s hodnocením. Pán si nechal věc (úplnou prkotinu) zarezervovat na 3 dny a pak v dohodnutý čas nepřišel ani se nijak neomluvil, i když na mne měl i telefon. Ráda bych mu dala negativní hodnocení, ale systém mi hlásí, že ho nemohu udělit.

johkuhbaz 25 před rokem

To je zvláštní, jednou jsem se rozhodla být asertivní a dala jsem negativní hodnocení člověku, který si věc nevyzvedl (šlo o mobilní telefony - ještě jsem ho prosila, abych jeden mohla dát někomu jinému, z mého pohledu potřebnějšímu, kdo se ozval až po rezervaci, což daný pán zcela odmítl). Ale tehdy to ještě šlo. Možná nějaká novinka v systému?
Třeba se ten "váš" pán ještě ozve.

Akela 541 před rokem

Jana pp podle mě to jde. Mám zájemce, dám mu rezervací, nepřijde, neoz ve se trvá to kolik dní. Zruším rezervaci najedu si na konkrétního zájemce /může jich být více/ vyberuho zvolím kolonku udělit negativní hodnocení a píšu. Takhle to funguje.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 1 před rokem

našla jsem to děkuji za rady

Jana pp 5 před rokem

Akelo, vyřešeno, děkuju za radu. A nakonec to dopadlo tak, že pán se mi ozval, byl velmi příjemný a podal naprosto uspokojivé vysvětlení s omluvou, takže si věc odnesl a já dokonce zvládla i opravit hodnocení z negativního na pozitivní.

Akela 541 před rokem

není zač