nechodia notifikacne emaily (vanicka/nocnik ospavedlnenie zaujemcom)

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Peter (autor tématu) 3 před 3 roky

Pred troma tyzdnami som sem zadal inzerat ze darujem vanicku a detsku stolicku s nocnikom a po zadani som na to zabudol s tym, ze ak bude mat niekto zaujem pride mi reakcia na email ako sa uvadza pri zadavani inzeratu, medzicasom som sa toho teraz zbavil, tak to sem pridem vymazat a vidim ze mam 18 sprav od ludi co o to mali zaujem, tak fantasticke, uzasna sluzba pre obe strany...

A nie, nedoslo mi to ani do nevyziadanej posty, ktoru si nepretrzite kontrolujem, kedze pracujem z domu a cely den som u pocitaca.

Tymto sa ospravedlnujem vsetkym zaujemcom za ignoraciu, nevedel som ze to tu musim rucne kontrolovat, kedysi mi odtialto normalne chodili notifikacne emaily.

Peter (autor tématu) 3 před 3 roky

Dnes som daval tri inzeraty, zase kopec odpovedi, zase uplna nula notifikacnych emailov napriek tomu ze som dokladne skontroloval, ze email je vyplneny spravne, ani emaily nikde nie su v mojom mailboxe.

Admin Petr 247 před 3 roky

@Peter: ani ve spam složce nic nepřistálo? Pokud ne, tak je to záhada V každém případě, by se vám notifikace měly objevovat zde na webu

Ivana 1 před 3 roky

Potvrzuji, že ani mě za poslední týden notifikace nechodí

Darja Pavlíčková 3 před 3 roky

Mě také nedošly notifikace od prodávajícího,ale jen u některých inzerátu se tak stalo,tak nevím proč...

Tsfat 69 před 3 roky

Zeby pretizeny servr ? Mozna podivat se do logu na servru...

Admin Petr 247 před 3 roky

záhada. Maily odcházejí (otestováno), server šlape. Mrkli jste do spam složky či hromadné? U nás na webu ve schránce notifikace chodí? Díky za prověření

Akela 587 před 3 roky

Mě to na email chodí centrum.cz