Neutrální hodnocení-používáte ho ?

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Krásný den, v jakém případě dáváte někomu neutrální hodnocení? Zajímalo by mě, jak to vidí ostatní... Děkuji

Klára Míčková 35 před 3 roky

Použila jsem ho jednou, když jsem nebyla úplně spokojená se zájemkyní - po dohodnutí dnu a hodiny předání nekomunikovala, nedala mi (navzdory naléhání) telefon, a tudíž jsem jí nemohla dát vědět, že se během toho dne či dvou do předání (nepamatuju se, jak dlouho - už je to asi dva roky) změnila situace a potřebuji v dohodnutý den a čas odjet - resp. já jí to opakovaně psala, ale bez odezvy. Takže nakonec jsem všechno překopala, věc zařizoval muž (což se mu fakt nehodilo) a byla jsem pro jistotu doma, kdyby přišla. Paní nakonec přišla přesně dle dohody - takže převzala, potud fajn, ale ta nekomunikace mě přesto zabrzdila a zkomplikovala mi život.
Jenže na oplátku jsem se já dočkala buď také neutrálního, nebo dokonce negativního hodnocení, že přece ona vše udělala správně. Požádala jsem pak admina o smazání (obou) hodnocení, strašně mě to z principu naštvalo. Paní jsem si přidala na blacklist a od té doby, když někdy nejsem spokojená, hodnocení vůbec neudělím a uživatele přidám na blacklist. Takže hodnotím buď pozitivně, nebo nijak.

Zdenka 22 před 3 roky

Dala jsem neutrální hodnocení 1x, a to pánovi, který neustále posouval datum převzetí knihy. Několikrát převzetí zrušil krátce před domluvenou hodinou a 2x se ozval následující den, a to až po mém mailu. Nakonec se dostavil.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Děkuji za názory, mám to podobné, dala jsem ho zatím jen jednou (byl to negativ za vyzvednutí ,paní se pak omluvila a vyzvedla, tak jsem ho přepsala na neutral) ale proč někdo dá neutral za bezproblémové převzetí, tomu nerozumím

Pavla 54 před 3 roky

Dobry den ja dostala negativ za věc kterou jsem ani nedostala a když jsem pani napsala tak mi ještě vynadala psala jsem Adminovi at to smaže .Ja negativy nedavam jen si uživatele dam na blaclist

Akela 587 před 3 roky

Já jsem dostala před lety neutrální hodnocení a vůbec netuším proč, protože jsem komunikovaly s paní rychle, srozumitelně a spolehlivě. Pokecaly jsme si osobne,zasmály se dala jsem jí čokoládu a přesto bum.
Předpokládám,že to bylo z důvodu,že dávala tři věci v jedné nabídce a bylo nás víc které podělila. Je to ale nespravedlivé.

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Zdeni obdobná situace, proto mě zajímalo, jestli to já nedělám divně ostatně, jak psala Pavla, blacklist je vlastně také dobrá věc

helena 41 před 3 roky

tak já se také hlásím, dostala jsem negativní hodnocení od paní která nabízela chodítko, přišla jsem hned jak jsme se dohodly, nic jsem neměnila, neměla jsem s paní žádný konflikt, vzájemně jsme si poděkovaly a odešla jsem v domění, že vše bylo OK, , rychlost, jasná dohoda a příchod na domluvený čas, proto jsem se překvapila tím neutrálním hodnocením, možná, vadilo, že moje ohodnocení jsou všechna pozitivní, ale člověka i to jedno zamrzí

helena 41 před 3 roky

Přepsala jsem se, dostala jsem neutrální hodnocení, ne negativní.

Akela 587 před 3 roky

Lucinko v pohodě Black listo to fakt jistí
Heleno nechápu to,ale asi to nijak nevyřešíme Neutrál zásadně nedávám, buď je to fajn pozitiv a nebo špatně negativ. Tu zlatou střední cestu nevolím. Myslím si,že by tu ani nemusel být, protože kdyby to nějak vázlo nebo to bylo divné dá se to vždy napsat do pozitivu s poznámkou tak a tak.

helena 41 před 3 roky

naprosto souhlasím, protože, jestli se člověk chová neutrálně, tak mě to při tom předávání připadne normální, protože se lidé většinou neznají a jak se mají projevovat, ?!, každý vlastně věc převezme nějak poděkuje a odkráčí, ale máte pravdu asi s tím nic nenaděláme, moc zdravím

Lucinka (autor tématu) 79 před 3 roky

Heleno, ano, jde o stejnou paní asi nam zavidela ty zelený bodíky dělám si srandu, ale fakt nechápu. Zavolala jsem, v kolik přijedu, a když jsem tam byla, normálně jsme hodily řeč, vše dobré, a pak bum a byl tam šedý puntík já fakt o tom celý den pak přemýšlela, co jsem jako udělala špatně, ale nemohla jsem na nic přijít a souhlas se Zdenou, protože kolikrát dám pozitivní, ale napíšu, že třeba komunikace vázla apod ale díky za ohlasy

helena 41 před 3 roky

tak přesně to proběhlo se mnou, možná, že ty bodíky v tom opravdu hrají roli, lidé jsou různí, ale budu si z toho dělat legraci, zdravím