Zdraví především

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Judith (autor tématu) 35 před 4 roky

S ohledem na celostátní karanténu s důrazem vycházet jen v nejnutnějších případech prosím o dočasném pozastavení těchto stránek. Češi mají pořád pocit, že jich se to netýká, ale přenašeč této dosud nepříliš prozkoumané nemoci může být kdokoli i zcela bez příznaků. Admini, mějte prosím rozum. Zdraví nás všech je v tuto chvíli nejdůležitější. Alespoň zablokujte možnost vkládat nové inzeráty. Italové celou věc začali brát vážně, až když jim začínali umírat známí a celý svět už ví, jak to bylo pozdě.

Estee 4 před 4 roky

Dobrý den, zrovna jsem se chystala napsat podobnou prosbu a děkuji za ni. Nebo aspoň trochu apelovat na lidi, však se dá dohodnout, že si dané věci vyzvedneme za nějakou dobu. Jsou přeci důležitější hodnoty!!!

Akela 588 před 4 roky

Nechápu proč by měli admini pozastavovat ty to stránky. Jsme rozumní lidé a máme každý svůj mozek na to, abychom věděli co je dobré a co špatné. Tudíž nechodit mezi lidi a sbírat věci. Možností je více, buď si věc zamluvit a vyzvednout až bude dobře a nebo pokud opravdu někdo něco musí mít nebo darovat, tak to předat bezkontaktně. Záleží jen na každém jak se rozhodne.

Judith (autor tématu) 35 před 4 roky

Kolik lidí jste viděli s rouškou? Já dosud jen jednu maminku s dítětem, jinak nikdo, ani pošťačka, důchodci, cyklisti, nikdo. Přitom ruch v ulicích je veselý. Lidi jsou nezodpovědní a dojedeme na to všichni...

Markéta Pochmanová 21 před 4 roky

u nás už většina (úvaly)

Pavla 54 před 4 roky

U nas všichni

Jana 71 před 4 roky

Tady u nás mají zakrytá ústa a nos také všichni i cyklisté. Jana

(smazaný uživatel) 78 před 4 roky

Od zítřka už nikdo bez roušky. Budou z toho postihy a mělo to být nařízené už dávno! Bydlím na vesnici, je tady malý pohyb lidí a přesto jsem dnes viděla, že i pejsky venčí v roušce. Marcela

Ivana Jank 117 před 4 roky

Dobry vecer, tak PD zde ma dalsi profil jako,,Perla diamond", kde se prezentuje jako studentka sociologie na skole pro nevidome. To si fakt mysli, ze tu jsme hlupaci, kteri to nepoznaji? Ja proste nechapu jeji drzost ......nebo nas fakt ma za hlupaky. A kdyby byla tak cista, jak tvrdi, tak uz na Blesku a dalsich vysoudila miliony za pomluvu a stazeni clanku.......a nemusela by nam tady lhat a delat ze sebe chudaka.......

Ivana Jank 117 před 4 roky

Pardon, to melo byt k diskuzi Pavla Dvořáková. Uz z toho vseho blbnu.....

Martina 131 před 4 roky

Ano nařízení vlády.Ochrana obličeje venku i v práci povinná.

bára divá 49 před 4 roky

U nás kromě pár pitomců, všichni s rouškou. Dnes mamina se dvěma dětma- všichni bez roušek a jejich pes běhal kolem našeho plotu na volno. A právě takoví idioti tohle můžou šířit všude....

Akela 588 před 4 roky

Pes to nepřenáší!

(smazaný uživatel) 134 před 4 roky

Podle mne je lepsi to chytit co nejdrive protoze kmenu je vic a imunita ziskana z tohoto kmene bude platna i na ten horsi. Ovsem samozrejme jde o ochranu senioru kteri si v mladi tu imunitu nemohli udelat

bára divá 49 před 4 roky

Jasně, že pes tohle nepřenáší, jen je to nepříjemné, když pod plotem strká čumák a my máme dva rotvíky a zbytečně je čokl dráždí z venku. Jinak lidi ty roušky celkem dodržují, až tedy na nějaké vyjímky. Senioři zatím nejsme, ale kdoví zda se toho vůbec dožijeme.

Judith (autor tématu) 35 před 4 roky

Ondro, kdo si tím projde s lehkými příznaky, imunitu proti tomu nezíská. Těžké případy mají z toho poškozené plíce. Jsem upřímně ráda, že roušky jsou už povinné.

(smazaný uživatel) 134 před 4 roky

Ja jsem rousky nezpochybnoval, meli by je lidi nosit i pri chripkach.
Jak prosim jste dosla k tomu ze kdo ma lehke priznaky imunitu neziska ?

(smazaný uživatel) 78 před 4 roky

Manžel jezdí technické a evidenčky pro nejmenovanou firmu. Dnes se mi vrátil s neuvěřitelným zážitkem. Všude mají přísná opatření,všude pokyny,aby na STK jezdili pouze majitelé vozů bez doprovodu a dnes byl na STK svědkem toho,jak přijel pán s paní a s sebou měli malou holčinu ve věku cca 5 let. Nechápu riskování některých lidí .Technik poslal paní s malou pryč a jen nevěřícně kroutil hlavou. Další úžasná historka byla,když si měl manžel vyzvednout auto u klienta na adrese a na dotaz zda je v karanténě odpověděl "ano,ale já jsem v patře baráku a auto bude předávat manželka,tak to je snad v pohodě,ne?" .....Tak to je jen pár případů o tom,jak se k celé situaci někteří staví

Judith (autor tématu) 35 před 4 roky

Ondro, na lidovky.cz vyšel soupis dosavadních poznatků o koronaviru, tohle tam zmiňují na základě zkoumaných nakažených.

Judith (autor tématu) 35 před 4 roky

https://youtu.be/eslbV6ogyv0 Doporučuji zhlédnout toto video od nakažených studentek v Praze.