Pozor na osobu Ivetka Hejky

Diskuze » Pozitivní příhody

Akela (autor tématu) 588 před 7 roky

Když pominu odpověd se zájmem o věc bez pozdravu, podpisu a slušného požádání a přesto jsem jí věc zarezervovala, byla domluva divná. Po pevné domluvě teprve dávám adresu, protože je jasné,že jí nebudu zveřejňovat jen tak pro legraci. No a najednou se vše změnilo, už to nešlo v dohodnutý termín. Sdělila jsem jí,že další den a celý týden nemohu. Na to konto mě přišel mějl s tímto sdělením :
*****
vy jste naka labilni nevyrovnana osoba lzete a pisete nesmyslne lzi uz mne neotravujte vasema srackama a komentarema.
*****
Podotýkám nikoho jsem neotravovala a nepsala jsem žádné komentáře.Pouze jako s každým zájemcem jsem slušně a s ochotou domlouvala převzetí. Zveřejňuji to jako varování......

Eva* 171 před 7 roky

Zdeni, připomíná mi to jednu paní, která se tu řešila před časem. Nejsem si jistá jaký měla nick. Vlastně jich pak měla několik. Z citace emailu hádám, že to je totožná osoba.

Akela (autor tématu) 588 před 7 roky

Dobrý večer Evo, vím kterou myslíte, pamatuji se. Možná je to někdo podobný.

Dana Dostálová 40 před 7 roky

Moooc pěkné

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den,
mohl bych požádat o nick? prosím na můj e-mail: marty@vsezaodvoz.cz.
Vše prověřím. A kopii celé komunikace děkuji
S pozdravem Admin Márty

mysik 118 před 7 roky

Práve s ňou mám teraz rozpracovanú jednu vec a zajtra by si mala preňu prísť tak uvidím. Zatiaľ bola komunikácia slušná tak hááádam ma neprekvapí niečim zaujímavým.