Proč pozor u věcí pro zvířátka?

Diskuze » Pozitivní příhody

Akela (autor tématu) 588 před 8 roky

Nechápu proč někdo dává "pozor" když paní chce jen nějaké potřeby pro svá zvířátka. Co je na tom špatného. Já kdysi sháněla andulku pro jednu nemocnou paní a také jsem dostala pozor, tomu fakt nerozumím.

Eva* 171 před 8 roky

Zřejmě chybná kategorie.

Akela (autor tématu) 588 před 8 roky

Toho jsem si všimla až teď, to bude nejspíš ten důvod Ale mohlo se to udělat tak jako já napsat paní, aby si to opravila

Eva* 171 před 8 roky

S tím souhlasím

(smazaný uživatel) 1 před 8 roky

Já se omlouvám, nevšimla jsem si toho... ale mazat mi to nemuseli no, mohli mi to dát vědět a přesně - chystala jsem se to teď opravit

Ema Hrda 43 před 8 roky

Také nechápu za jaké hlouposti lidi dávají někomu k inzeratu pozor no hodně se to zde horší věci se nabízejí po jednom ponožky atd hrůza také dávám více věci naraz ale udělam jednu fotografii třeba i na 40 věcí a nedávám to sem po jednom abych obtěžovali lidi (((

Akela (autor tématu) 588 před 8 roky

Další rejpalka Uvědomte si,že holčičí si nebude brát maminka co má kluky a naopak. Můžete sipodat ruce s p. Moserovou. Pokud si to vy dávátwe na hromadu tak si to dávejte já si to budu dělat tak jak uznám za vhodné.

Lucie 28 před 8 roky

Na stránkách to nemůže obtěžovat , podle mě je jedno zda někdo daruje ponožky a nebo třeba náušnice -ty by nikomu nepřišly divný po páru :o))) .