Poděkování Maqi89

Diskuze » Pozitivní příhody

esmat (autor tématu) 1 před 3 roky

Děkuji paní Markétě za semínka a velmi vstřícné a příjemné jednání a přeji jí hodně štěstí..
Standa

Marie Svobodová 1 před 3 roky

Podepisuji, co napsal Standa. V dnešní době je jednání s takovým člověkem, jako je Maqi89, doslova pohlazením po duši. Také přeji hodně štěstí. Marie

Maqi89 135 před 3 roky

Děkuji za hřejivá slova. Já mám vždy radost jak malé dítě, když mohu vyzkoušet nová semínka. V dnešní době je to potřeba víc než kdy jindy dělat radost sobě, ale i ostatním. Ať vám rostlinky rostou a dělají radost

Akela 587 před 3 roky

Paní Markétu znám osobně a je to skvělá paní. Sice semínka nepotřebuji,ale v každém případě i setkání je moc hodnám vstřícná, obětavá a milá

Maqi89 135 před 3 roky

Díky, Zdeno. Občas mě po jednání s některými neurvalci přepadne pocit, že je to marné a chuť s tím seknout. Můj manžel furt říká, ať se na to vykašlu a vyházím ty věci do popelnice. Vaše slova a radost obdarovaných mi dává sílu pokračovat. Moc si toho vážím a děkuji všem

Akela 587 před 3 roky

Markéto jste fajn a jsem ráda,že ještě vydržíte. Mě to zase říkala sestra a zatím jsem to také nevzdala i když kolikrát.... no znáte to Díky

Miroslav 1 před 3 roky

I já děkuji za milé jednání a zaslání semínek. Už se s manželkou těšíme, co nám z nich vyroste .

Pavla 54 před 3 roky

Moc děkuji za seminka pažitka už roste .