VšezaOdvoz slaví 10 let! Podělte se, co hezkého vás tu potkalo :)

Diskuze » Pozitivní příhody

Admin Petr (autor tématu) 247 před 4 roky

Toto krásné kulaté výročí více připomínáme v aktuální novince, tak mrkněte pokud jste ještě nečetli: https://vsezaodvoz.cz/aktuality/23/vezaodvoz-slav-10-let

Zkuste se zamyslet a v diskuzi níže podělit, co hezkého vám VšezaOdvoz přineslo za dobu, co tu jste Moc děkujeme i jen za krátký příběh a těšíme se na dalších 10! Váš tým

Vendula Kopi 28 před 4 roky

Pánové moc vám děkuji za váš nápad, udělat tyto stránky, poznala jsem spoustu laskavých lidí. Přeji ještě spoustu let .

Jorge 1 před 4 roky

Zdravíčko
Myslím, že možná ani netušíte, jak velikou vlnu dobra jste tímto projektem spustili, Vážím si toho všeho, co všechno jsem s tímto projektem zažil, zažívám a věřím, že ještě zažiju. Děkuju.
Celýmu týmu přeju jen to dobrý!

Akela 588 před 4 roky

Dana 11 před 4 roky

Všetko najlepšie každému, kto s týmto úžasným projektom pomáha! Každá výmena na týchto stránkach mi vždy urobí hrooozne dobre
10 rokov...fuh...klobúk dolu

Trucker 3 před 4 roky

Jsem jedním z těch, kdo tady darovali klavír uvedený i v oficiálním prohlášení zveřejněném k tomuto významnému jubileu
Kromě toho jsem tady získal stůl, který v "dílenském" pokoji využívám už šestým rokem
Přeji celému realizačnímu týmu hodně sil a zdaru do dalších let a všem uživatelům mnoho ochotných dárců a spokojených obdarovaných
A úplně všem si dovolím vzkázat: Na arogantní namyšlené nespokojence se vykašlete a nenechte se jimi otrávit!

Maqi89 135 před 4 roky

Všechno nejlepší! 🎉🎂🥂
Díky za tenhle bezkonkurenční web, který spojuje lidi, pomáhá pomáhat a v neposlední řadě šetří přírodu.

Za více než 7 let mého působení na VzO jsem měla možnost potkat spoustu zajímavých a dobrých lidí s podobnými hodnotami i zájmy, z nichž někteří se stali mými přáteli. Zároveň mám velkou radost, že plno mých věcí našlo nové majitele i uplatnění a ještě udělalo velkou radost (namátkou třeba bedna nádobí pro azyl pro matky samoživitelky, výtvarné potřeby/ptačí klec pro chráněnou dílnu, sbírka vážné hudby pro jednu výjimečnou holčičku s postižením, rostlinky a semínka pro nadšené zahrádkáře a mnoho dalších). A také jsem samozřejmě získala na stovku užitečných věcí (zejména těch dětských), které nám (a nejen nám) ještě posloužily (čímž také děkuji všem štědrým dárcům).

Přeji celému VzO týmu do dalších let plno úspěchů, nápadů a radosti při vaší práci, kterou nelze dělat jinak než srdcem.

(smazaný uživatel) 2 před 4 roky

dik

Jan Jícha 1 před 4 roky

Objevil jsem tento web, když jsem hledal prase zdarma. Ve škole nám zbývá denně kýbl jídla a pán, co si ho bral, už to nechce. Tak mě napadlo pořídit prase, které bych tím krmil, ale jelikož ho nepotřebuju ani nejím, nechtěl jsem za něj platit. A pátrání mě zavedlo sem, kde jsem ještě tentýž den získal krásný kompletní dětský pokoj. Takže prase sice nemám, ale už se našel jiný soused, který si bere zbytky pro husy, a naše děti mají zařízeno, s čímž jsem počítal až tak za rok. Díky za tuto službu!

Admin Petr (autor tématu) 247 před 4 roky

Všem moc díky za krásná slova a příběhy! Makáme dál

váca 6 před 4 roky

díky za bezvadný nápad a hlavně výdrž - jen tak dál

Veronika Stuchlíková 2 před 4 roky

Jeee to je hezké

Veronika Stuchlíková 2 před 4 roky

Darovala jsem mimo jiné svatební šaty, tak doufám, že jsem s nimi darovala i kus štěstí do manželství )