Rouška

Diskuze » Pozitivní příhody

Alice (autor tématu) 6 před 4 roky

Nesmírně děkuji paní L. Novákové za roušku, a ,postarala se i odvoz ke mě domů. Alena

babrdla 40 před 4 roky

Tak to je pěkná zpráva v této době..

Akela 588 před 4 roky

(smazaný uživatel) 134 před 4 roky

Judith 35 před 4 roky

Ivana Jank 117 před 4 roky

Dobry den, rousky siji a rozdavam u nas na sidlisti, od nedele jsem uz na cisle 170 muzu rict, ze mi to uzasne pomaha na stres, pri siti vypnu a pak mam jeste dobry pocit, kdyz daruji. Chtela jsrn nabidnout i zde, ale prislo mi nevhodne dnes moc cestovat, tak doufam, ze i ve vasem blizkem okoli jsou lide, co siji. Pokud by byl nekdo primo z Kamyku a potreboval rousku, napiste sem a muzete, kdyz mi neco zbyde po rozdani objednanych, po dohode vyzvednout.
Hezky den a jak napsal muj kamarad. ,,Narod sobe, kdyz se vlada vcas nepostarala" a za mně ,,musime si pomahat"

Martina 131 před 4 roky

Poděkování šikovným lidem zvláště v této době za práci šití ochranných roušek. Napište sem i další formy,jak se zapojit do pomoci, kterou může zvládnout každý z nás. V současné době jsou neohroženější skupinou senioři, pacienti těžce nemocní a umírající v domácnostech, lidé žijící na ulici.

(smazaný uživatel) 78 před 4 roky

(smazaný uživatel) 39 před 4 roky

Roušky po celé republice na damerousky.cz
Někdo šije zadarmo, někdo za materiál, někdo za peníze.
1/ potřebujete roušku ? Hledejte na mapě podle místa bydliště. Domluvte se předem, zda švadlena nepotřebuje materiál,třeba se vám válí doma.
2/ kdo šije, může se tam zapojit a nebo třeba jen darovat materiál, nemocnice ap. jsou zoufalé
3/ pomozte osamělým seniorům a nemocným, otázku, zda něco nepotřebují, lze položit i přes plot či domovní telefon. Zájem potěší a posílí obě strany.

Držme se navzájem, společně to dáme

(smazaný uživatel) 134 před 4 roky

Ahoj k rouskam jednu vec, masky bez povrchove upravy z 3D tiskarny nepouzivat ale toto, pouzitelne je.

Tedy pokud mate nekdo 3D tiskarnu, zkuste toto: https://www.thingiverse.com/thing:4231792

tisk trva asi pul hodinu, ten truhy model je strihova sablona jde to pozuzivat i na ruzne nano tkaniny.