pomoc

Diskuze » Potřebuju poradit

Ivana Bačovčinová (autor tématu) 2 před 7 roky

Dobrý deň, som tu nová. Asi 100x som čítala, čo a ako kontaktovať "darovateľa", ale nejako sa neviem k tomu dopracovať na profile slečny. Odklikla som inzerát, že "mám záujem", avšak... mám v tom zmätok. Ako ju mám kontaktovať? resp. ako ma ona kontaktuje? Dakujem za odpovede

Akela 587 před 7 roky

Dobrý večer.
Když máte zájem o určitou nabídku kliknete na ní otevře se vám a ťuknete na políčko mám zájem. Otevře se vám formulář, ve kterém se předpokládá,že člověk který věc chce slušně pozdraví, požádá a třeba zdůvodní proč by tu věc chtěl. Nestačí jen kliknout na "mám zájem", nebo napsat jen chci to nebo mám zájem. Pokud odpovíte - projevíte zájem dotyčný dostane vaší poptávku a rozhodne se sám pokud je více zájemců komu věc daruje. Dále korespondujete mejlem nebo jak se domluvíte.

Ivana Bačovčinová (autor tématu) 2 před 7 roky

to je to, ze žádný formulář sa mi neotvoril ani nic take :/

Ivana Bačovčinová (autor tématu) 2 před 7 roky

už som na to prišla. Tak buď ma niekto predbehol (kedže neviem, či sa dá rezervácia zrušiť a tympádom mi okienko nevyskočilo, alebo cez mobil to jednoducho neukáže). Ďakujem

Maqi89 135 před 7 roky

Ano, aby bylo možné dárce kontaktovat přes formulář Mám zájem, nesmí být věc rezervovaná.