Kdy je požadována a uskutečněna rezervace na inzerovanou věc?

Diskuze » Potřebuju poradit

Jaro Třináct (autor tématu) 36 před 7 roky

Stala se mi taková věc, se kterou si nevím rady a potřebuji poradit.

Dostal jsem odpověď na můj inzerát:
"... bych měl velký zájem, pokud je stále k dispozici. Za případnou odpověď děkuji."

Moje odpověď byla:
"... je volný ... napište, kdy Vám to vyhovuje - dnes v 18 ...? Nebo zítra v 16 hod?"

Odpověď od žadatele nedošla. Uskutečnil požadavek na rezervaci, nebo ne?
Jak to vidíte Vy?

Zuzana 26 před 7 roky

Domnívám se, že určitě tímto dotazem nejde o rezervaci. Vlastně jsem si tím jista, když nereagoval. Zuzana

Akela 587 před 7 roky

Bohužel stává se to mockrát, lidé si věc jaksi vyžádají,ale pak mlčí. Tito zájemci by měli reagovat na odpověď nabízejícího a napsat, že nemají zájem. Něco jiného je to,že se mě tam třeba zobrazí člověk, který se přihlásil,ale nenapsal,to pak považuji za to,že věc nechce rezervovat,ale když napíše o věc to znamená víc. V každém případě darující ztrácí čas zbytečným psaním

pak 12 před 7 roky

Děje se to opakovaně, masově a z obou stran - i nabízející, i poptávající. A záleží na každém zvlášť - bude čekat, nebude? Napíšete a dva tři dny nic. A pak Vám někdo odepíše dobrá mám to ještě, a čeká odpověď na místo a čas do 10 minut. Uhozené na hlavu z obou stran.

A to ještě není nic proti administraci tohoto webu, kdy Uživatel Anna, čili administrátor maskovaný za běžný účet nezvládá víc věcí, aby zakryl neschopnost řídit provoz webu, dává falešné inzeráty, nic nenabízí a rovnou udílí negativní hodnocení, aniž by odepsal nebo žadatele viděl. Dejte si na tyto metody z bolševismu pozor!

Marta Moretti 10 před 7 roky

Uživatel pak - darováno 0, získáno 96. Myslím, že vyjádření Anny, že jste překupník docela sedí...

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Osobně ,když něco daruji a vidím ,že někdo dostal 96 věcí a nic nikomu nedává tak mu rozhodně nic nedám ,je tady hodně lidí co něco dávají i dostávají ti co jen berou těm nic nedávám a dělá to tak více dárců ,osobně beru tyto stránky tk ,že jsou na tom postavené něco dám a něco dostanu .

pak 12 před 7 roky

Opravdu není špatné kouknout se na profil a kádrovat, jak radí soudruh Petr Roubíček, ona Anna nemá hodnocení skoro od nikoho jiného, než světe zboř se, od Petra Roubíčka, a ona sama hodnotila, no to se světe vážně zboř, jen Petra Roubíčka a mě. To jsou mi ale neuvěřitelné náhodičky. A mě ani neodpověděla, natož aby mě zahlédla. Tuze průhledná kádrová práce bolševického ražení. Dovršená přesvědčením, že když se neobjeví darovaná věc na kádrovém listě, nemůže být darovaná ani někomu bez internetu nebo dokonce bez bydliště. Čest Vaší kádrové práci soudruzi!

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Pro Jaro13 no to je jednoduché pokud již neodepíše tak nerezervuji ,může dojít k chybě pokud věc rezervuji a pak dotyčného sháním a ani po několika urgencích nereaguje to se mi stalo s dlažbou tak musím dát negativ ,čekal jsem na jednu paní takto 14 dnů ,jinak pro toho pak sám seš soudruh maskovaný co jen bere .

Jaro Třináct (autor tématu) 36 před 7 roky

Pane Pako, prosím proč v každém vláknu inzerujete své znalosti kádrových postupů? Myslím že ostatní na to nejsou zvědaví. Prosím nechte toho.. Prosím.

Jaro Třináct (autor tématu) 36 před 7 roky

P.S.: Děkuji všem ostatním, kteří a které mi na můj dotaz odpověděli.