Pozor!

Diskuze » Potřebuju poradit

Darja Dvořáčková (autor tématu) 22 před 8 roky

Chtěla jsem se optat co znamená když mám u inzerátu pozor! , vím že se dá dát spěchá ale to jsem tam nedala a mám to jen u některých . Vidím to prvně tak se ptám.

Darja Dvořáčková (autor tématu) 22 před 8 roky

Tak první inzeráty mi zmizeli a další co jsem sem dala mají zase to samé až na jeden zatím. Dost mě to štve to pořád přidávat jen a půl den

Marta Moretti 10 před 8 roky

Pozor! znamená jedno nahlášení, pokud Vás nahlásí dva uživatelé inzerát se automaticky smaže. Neměla jste v něm něco, co je proti pravidlům této stránky? Žádost o odměnu (takže to nebylo jen za odvoz), osobní údaje, nebo nebyly třeba ve špatné kategorii?

Darja Dvořáčková (autor tématu) 22 před 8 roky

Rozhazuji je do kategorií kam dle mého patří a nikde nemám že chci. Vždy jen připisuji kdyby chtěli něco dát tak at to je pro děti. Protože nemohu dát 8mi měsíčnímu dítěti čokoládu když by mi někdo něco chtěl dát a úpřímně pro mě jsou důležitější děti než já. A i tak stejně jsem to měla u inzerátu kde jsem měla jen fotku a žádný popisek což nechápu proč. Přitom jsem kdysi inzerovala a taky připisovala takhle informaci a žádný problém nebyl a jsou i ted k dohledání v mém profilu. A dost mě to nebaví dávat to sem několikrát denně a ztácet s tím čas Stejně při mé smůle bud nikdo o tu věc neprojeví zájem a nebo neumí ani pozdravit.

Eva 165 před 8 roky

Darjo, dle pravidel si skutečně o nic říkat nemůžete, ani když to myslíte takto. Většina obdarovaných nějakou drobnost přinese a nikde není psáno, že to musíte dávat svému dítěti. Buď udělejte radost sobě ( jistě si to také zasloužíte), pokud to nejíte či se Vám to nehodí, můžete tím dál obdarovat třeba Vaší maminku, kamarádku a pod.

Akela 587 před 8 roky

Darja Dvořáčková (autor tématu) 22 před 8 roky

To se jednoduše řekne mamka jí jen něco a kamarádky nemám proto radši píšu pro děti protože ty jsou přednější . Navíc když mám chut na sladké tak si koupím v kaufu čokoládu za 10 a stačí mi to za to u dětí hlavně ted u menšího denně padně pytlík něčeho at už piškotů nebo křupek ale každý den jsem o pytlík něčeho chudší. Tak si myslím že na tom není nic špatného když připíšu menší dodatek a i tak mi to berou zadarmo a z 90% nic nepřinesou a když už tak aspon vím že to je pro děti