prosím admina zablokovat Fabian Albert - spam

Diskuze » Potřebuju poradit

Mon.ika (autor tématu) 2 před 4 roky

Admine, prosím, zablokujte "investora" z Afghanistanu... přišla mi od něho reakce: Hello, I am Fabian Albert, i will like to invest in your country. All i want is an honest and reliable person who can be my partner. Please email on fabianalbert212@gmail.com for more details. Best Regards Fabian Albert US Army Afghanistan

nbk 3 před 4 roky

Potvrzuji výše uvedené paní Monikou a prosím o blokaci spamujícího. Děkuji.

johkuhbaz 26 před 4 roky

Taktéž....Děkuju!

Olga Čadilová 3 před 4 roky

i já

Klára Míčková 35 před 4 roky

Také jsem se teď zasmála. Reakce na dětský batůžek na donošení - mno, třeba se mu bude v Afghánistánu ještě hodit...
Prosím o zablokování, člověk ztrácí čas. Díky!

Elisa 3 před 4 roky

Taky stejná zpráva, dokonce 2x

Jan Horák 1 před 4 roky

Prosím rovněž o zablokování Alberta Fabiana, údajného US vojáka z Afghánistánu, který chce investovat v ČR. Nevím, jak se mu to s mnou nabízenou starší sedací soupravou vhodnou na chalupu podaří :

Admin Petr 247 před 4 roky

Díky za nahlášení, prevíta jsme zarazili. Kdyby to zkoušel jinak, dejte vědět

esmat 1 před 4 roky

Samozřejmě, spam. Smutné bude, až si opatří překlad do češtiny a osloví důvěřivější spoluobčany..

nbk 3 před 4 roky

Díky administrátorovi. Důvěřivější jedince snad příště ochrání počítání do 10 000 a pak nic nedělání, i přes případné velké pokušení. Je třeba používat hlavu.
Zareaguje příště pan administrátor okamžitě, když mu zašlu e-mail na "podpora@ .cz" a do předmětu uvedu "URGENTNÍ"?

Tsfat 69 před 4 roky

Tip: můžete také rovnou písnout do Googlu a oznámit jim spammera...

Dany Hany 5 před 11 měsíci

Prosím, dejte si pozor na sberatele Filipa Božiče. Pokud nedostane vše co chce, je vulgární a i když si ho zablokuje, stále píše a obtěžuje.

helena 41 před 11 měsíci

Nahlašuji spam, uživatel Melnik1

Hello,
I am Savchuk Melnik from Kyiv Ukraine, I want to invest in your country. All I want is an honest and reliable person who can be my partner to work with me in good heart and with utmost honesty. Please email me on savchukmelnik03@gmail.com for more details of the investment plans.
Best Regards.
Savchuk Melnik

Admin Petr 247 před 11 měsíci

@helena: děkujeme za nahlášení, uživatele jsme zablokovali

0077ivka 21 před 10 měsíci

prosím o zablokováno AJANAmichal pravděpodobně jste smazali inzerát a tak si dala do posledních témat, že nabízí půjčku viz kopírování textu
Dobrý den, rychlá a spolehlivá půjčka s velmi výhodnou úrokovou sazbou... (editováno adminem)

Pavel Svoboda 13 před 9 měsíci

Dobrý den všem diskutujícím. Je naprosto v pořádku, že chcete blokovat uživatele, kteří sem dávají co sem nepatří ( sám to také dělám tím, že nahlašuji takové nabídky) , ale pokud jim zkopírujete celý jejich text i s kontakty sem do diskuse, tak odsud už se to tak snadno zlikvidovat nedá a co si ti inzerující mohou více přát? Ostatně nyní někteří nabízeči a začali sami dávat své texty rovnou do diskusí, dokonce do několika témat a odtamtud to snad zlikvidují samotní administrátoři tohoto webu. Už jsem je na to upozornil mailem, který je uveden v kontaktech. Tak to je můj názor. Mějte se pěkně. Svoboda

Akela 588 před 9 měsíci

Admin Petr 247 před 8 měsíci

@ 0077ivka: děkujeme za nahlášení, zablokováno.