Kosmetika a podkategorie

Diskuze » Potřebuju poradit

Akela (autor tématu) 588 před 6 roky

Zadávala jsem teď věci do kosmetiky a chtělo to na mě podkategorii, ovšem ať jsem klikala jak chtěla nic nevyskočilo, funguje to?

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Dobrý večer Zdeni,
předávám k prověření.

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Zdeni,
bylo to prověřeno a mělo by to fungovat, kosmetika žádnou podkategorii nemá. Pokud byste měla stále stejný problém, napište prosím, jaký používáte prohlížeč. Na prohlížečích Chrome, Firefox i Safari, vše funguje jak má.

Akela (autor tématu) 588 před 6 roky

Dobrý den Moniko. Díky za ochotu. Prostě to nešlo tak jsem to musela dát do domácnosti. Používám Firefox. Za celou dobu rozdávání se mě to nestalo Přeji hezký den.

Maqi89 135 před 6 roky

Mám stejný problém. Když chci vložit inzerát s kategorií "Kosmetika", nepustí mě to dál a píše "Zkontrolujte zadané údaje", přičemž se objeví okno pro podkategorii (kde nelze nic vybrat). Musela jsem inzerát vložit do jiné kategorie, kategorii nelze ani dodatečně upravit.

Maqi89 135 před 6 roky

Jinak mám poslední verzi Chromu, smazání cache nepomohlo.

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Předám to tedy znovu k prověření. Děkuji Vám za sdělení na kterém prohlížeči se problém objevuje.

Admin Petr 247 před 6 roky

Hmm, nikomu v týmu se to bohužel neděje, abychom to dokázali rozklíčovat. Můžete prosím zkusit jednorázově a) anonymní okno v prohlížeči b) použít jiný prohlížeč c) smazání uložených dat ke stránce v prohlížeči a následný restart prohlížeče. Snad něco z toho zabere

Akela (autor tématu) 588 před 6 roky

Zkusím děkuji.

Maqi89 135 před 6 roky

Zkoušela jsem na PC i na tabletu a už funguje. Asi to souvisí s tím obecným problémem (ne)zobrazování podkategorií, který občas nastává a taky se už tady diskutoval. Tak snad to teď vydrží chvíli funkční

Akela (autor tématu) 588 před 6 roky

Teď jsem to vyzkoušela,ale bohužel stále stejný problém. Jak ve Firefoxu tak na Googlu. Zatím kosmetiku nemám a pokud bych jí dávala dám to do ostatních

Admin Petr 247 před 6 roky

Díky oběma za informaci. Ano, nové podkategorie občas někomu zlobí, těžko říct čím to je. Pokud se tedy problém vyskytne, zkuste raději zařadit inzerát jinam, lepší řešení aktuálně neni

Akela (autor tématu) 588 před 6 roky

Děkuji za odpověď.

Ajda 1 před 6 roky

Mám prohlížeč seznam a stejný problém. Dala jsem do jiné kategorie.

Lasičák Koudis 3 před 4 roky

Dobrý den, doufám, že neurazí svým dotazem. Ale než budu vkládat inzerát, tak bych se ráda optala tady v diskusi na téma kosmetiky. Mám doma několik kousků téhle kosmetiky https://ecokoreanbeauty.com kterou ale bohužel sama nevyužiji. Některé kousky jsou otevřené a tak asi nepřichází v úvahu prodej, ale pouze darování. Nebo myslíte, že by byl zájem i o už otevřené kusy?