Hledám pronájem pokoje, Praha.

Diskuze » Potřebuju poradit

Moše (autor tématu) 49 před 6 roky

Hledám pronájem pokoje v Praze, raději v domě s výtahem (nebo v případě bytu na přízemí výtah nemusí ). Pokud možno bez kauce, nebo s možností kauci splácet. Předem děkuji za nabídky. Moše

Akela 587 před 6 roky

Myslím si,že tento inzerát patří na úplně jiný web, zde se dávají věci zdarma za odvoz nebo se hledají věci za odvoz, rozhodně to zde neslouží jako inzertní portál k hledání bydlení.

Moše (autor tématu) 49 před 6 roky

A já si zase myslím, že mezi slušnými a inteligentními lidmi by mělo platit - musíme si pomáhat !
A pokud mne chcete p. Zdeno zdarma ubytovat , supr.

Akela 587 před 6 roky

Já vás neodsuzuju.... neberte to ve zlém.

Moše (autor tématu) 49 před 6 roky

Ok, tak jo.
Jinak, samo, že mám inz. a denně několikrát hledám slušné bydlení mezi slušnými lidmi. Ale dobrých nabídek, nepředražených, s nezlodějskými pronajímateli je jako šafránu. Pokud budu po setkání slušného člověka otevírat láhev něčeho "ostřejšího", tak, ne, alkoholik ze mne (bohužel) nebude [protože těch slušných lidí hodně, ale hodně ubylo]...
Proto, pokud někdo bydlíte v pronájmu, třeba mi někdo pošle tip apod. Jasně, kdyby měl člověk peníze více, než dost, vezme si za 10000 garsonku jen pro sebe. Bohužel, to si nyní nemohu dovolit

Petr Roubíček 242 před 6 roky

Osobně dost pochybuji ,že se za 10 tis. osobně bych zkusil na vašem místě vesnici daleko od Prahy i jiného města tam bude cena jistě pod 10 tisíc , v Praze sestřenice platí za garsonku 18 tisíc