Chystáme VšezaOdvoz Premium - pojďte nám říct, co by podle vás mělo umět. Zabere to jen 2 minuty. Jdu na to.

Zlatuš Škodová - podezřelá a nespolehlivá osoba

Diskuze » Negativní příhody

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Ráda bych všechny uživatele varovala před touto paní: https://vsezaodvoz.cz/profil/9605/zlatus-skodova . Jmenuje se Zlata Škodová a mailová adresa je zlatacertik@seznam.cz. Dne 28. 8. jsem projevila zájem o mikrofon k PC, který nabízela. Paní mi odepsala a v podstatě ihned mi tento předmět přidělila i s hodnocením. Když jsem se podivovala, tak napsala, že to je proto, že určitě čeká na mě. A prakticky od té chvíle nastaly problémy. Paní mi střídavě sdělovala, že je v nemocnici a na služební cestě (zvláštní, že?), ale i přesto se nám povedlo sjednat si schůzku - na kterou bez omluvy nepřišla. Nevěděla jsem, kde je pravda, zda je třeba opravdu nemocná, poptávala jsem se a ona mi - opět bez omluvy - sdělila, že "je trubka", že na to zapomněla. Poté jsme - opět komplikovaně - domluvily druhou schůzku, která se ale neuskutečnila bohužel z mojí strany. Uvízla jsem v autě v nečekané dopravní zácpě a vše jsem vysvětlila a omluvila se jí v delší psané zprávě. Paní poté úplně přestala reagovat, a to na vše - na mé psané maily, smsky, nezvedala mi telefon. Začalo mi to být podezřelé a tak jsem jí zkusila zavolat z jiného čísla - a to zvedla. Bylo tedy jasné, že na mě nereaguje schválně. Nicméně pořád jsem doufala v dobrý konec, že to třeba má nějaké vysvětlení, že to bude do třetice všeho dobrého...a domluvily jsme si třetí schůzku. Paní na schůzku bez omluvy a jakéhokoliv vysvětlení - ani na mail, ani smskou - opět nepřišla. Pokoušela jsem se jí opakovaně telefonovat a vyvrcholení celé této dvouměsíční akce je, že si zablokovala moje telefonní číslo. Předání je tedy pouze psané, nikoliv skutečné.Všechny proto tímto způsobem před touto podezřelou a divnou osobu varuji a adminy prosím o odpovídající opatření, protože takoví lidé zde mezi námi nejsou ani vhodní, ani vítaní.

Dana Dostálová 40 před 7 roky

To je psycho

Tomáš 421 před 7 roky

@Michaela: Můžete změnit to pozitivní hodnocení na negativní.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

@Tomáš - děkuji za připomenutí nové funkce, opraveno.

Tomáš 421 před 7 roky

Slečně/paní zřejmě došlo, že nabídla zbrusu nový mikrofon, patrně se lekla a neuměla se asi vypořádat s tím, že má něco tak hodnotného darovat.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

@Tomáš - opravdu netuším, co se lidem s takovýmto chováním honí hlavou....

Martina 131 před 7 roky

To píše život.

Tomáš 421 před 7 roky

@Michaela: ještěže tak, že…? (Si představte ten chaos vidět lidem do hlav…)

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Paní Michaela má opravdu smůlu na nespolehlivé zájemce, případně dárce, jak tak koukám Jestli doma narazím na mikrofon k PC, máte ho u mně

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Ano, s některými lidmi je to velice "výživné".... A Vám děkuji Josefe.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Tak ani s odstupem se paní neozývá...svědomí ji tedy netíží.

mysik 118 před 7 roky

@Michaela Tu asi nebudeme čakať na zázraky. Takýto človek to hodí za hlavu

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Michaela : Paní se neozývá, neboť zde byla naposledy před měsícem, tudíž o tomto tématu ani neví.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

@Monika: jistě, ale Moniko, toto téma není pro ní, ale varování pro Vás všechny, ať nedopadnete jako já. To, co udělala, ví z hlavy, to si tu číst nepotřebuje, a kdyby to její chování mělo přece jenom nějaké vysvětlení, o čemž tedy pochybuji, tak by se ozvala a snažila se to napravit, což nedělá.

(smazaný uživatel) 134 před 7 roky

ja myslim ze to bude jako u znamych. jeho stara je uklizeci furie, a jednou za cas ji napadne ze tech xxx veci co se nekde "vali" neni treba tak at si je nekdo vezme. Pak to zjisti jeji starej ze rozdava jeho veci zatrhne ji to a mila pipka domaci bez spetky sebevedomi zahaji taktiku mrtvej broucek.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Tak zmíněně paní už zde na stránkách byla, tudíž se to musela i vše dočíst, a stejně nemá sebemenší zájem o nápravu svého hulvátského jednání.

mysik 118 před 7 roky

@Michaela Všimla som si, že ponúkala pračku ak si dobre pamätám.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

...to jsem se u ní nedočetla...

mysik 118 před 7 roky

@Michaela Ponúkala pračku som si istá. Asi si to rozmyslela...čo by ma vôbec neprekvapilo alebo tam niečo mala kvôli čomu mala POZOR.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Tak s tím POZOR rozhodně souhlasím - všichni si na ni dejte pozor ! Nechápu, co zde na tomto serveru s takovýmto chováním dělá a doufám, že ji admini brzy vyřadí, protože její sprosté chování přímo odporuje zdejším záměrům. Anebo jestli je nějak duševně v nepořádku a přijde jí to legrační - těžko říci. V každém případě je zde špatně.

mysik 118 před 7 roky

@Michaela áno s tým POZOR je to trefné

Zlatuš Škodová 1 před 7 roky

no vida, já Vám děkuji Michaelo za príma recenzi. Samozřejmě, tím můj život rozhodně nekončí. Bohužel tady vážně jsem jen tehdy když se něčeho potřebuji zbavit. Bohužel , život si nevybírá ani nemoce ani operace , nic méně jasně jsem Vám několikrát říkala at si přijedete do mého bydliště , že jsem po operaci a klidně Vám ho předám.. jste moc pohodlná omlouvám se , ale věc kterou daruji zadarmo ještě originálně zabalenou a ještě Vám jí mám dovést .. no co už , lidi jsou různé.. a telefonní číslo vaše vážně zablokované nemám..

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

No vida, a ještě lžete, to je tedy opravdu "úroveň" - že se nestydíte....No, Vy se nestydíte jak vidno.

Tomáš 421 před 7 roky

Nedala by se tato nekonečná diskuze ukončit uzamčením? To se vážně nedá číst.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Vy jste zdaleka Tomáši, Vás se to myslím až tak netýká, tato žena je z Prahy. Chtěla jsem varovat ostatní, a to jsem udělala, protože člověk s takovým chováním zde nemá co dělat.