paní Michaela - milea@centrum.cz

Diskuze » Negativní příhody

Daniel Pajonk (autor tématu) 4 před 7 roky

tato paní již podruhé projevila zájem o věco, kterou jsem inzeroval. Opět znova nastal velký problém při domluvě předání. Jako již prvně. Paní má totiž za to, že když něco chce, tak ji to dotyčný, který danou věc daruje, ještě doveze. I já jsem reagoval shodou okolností na věc, kterou inzerovala ona, nicméně věc již darovala někomu jinému. V době, kdy jsem to ještě nevěděl, jsem souhlasil s tím, že si věci můžeme vyměnit na místě podle toho, jak to chtěla ona. Paní Michaela má za to, že i přes to, že už danou věc nemá, bych já investoval svůj čas a cestování po Praze abych ji předal to, co chtěla ode mě. Paní to přijde naprosto normální a v pořádu a nevidí problém v tom, že ji bude někdo vozit něco někam, kam si ona sama určí. Každopdáně její reakce na to, že na ipák nepojedu, byla opět vzpupného charakteru. Z prvu tedy odepsala, že ona nemůže zajíždět na Petřiny a že mám navrhnout něco na půl cesty. Načež jsem ji odepsal, že pokud něco chce, musí si pro to udělat čas a podmínky a že nebudu investovat svůj čas do cestování po Praze abych ji něco předal, když to chce ona. Následně odpověděla, že za mou nepříjemností je to, že moje darovaná věc a její darovaná věc není na stejné úrovni (absolutně nerozumím tomu, proč to srovnávat - jde pouze o předání věci, nikoliv o jejich hodnotu). Na to konto už jsem poměrně vytočný odepsal, že by bylo vhodné aby si udělala revizi svého chování a očekávání vzhledem k jejímu věku (odhaduji na 45-55 let). Následovala odpověd od paní: "Aha, a ještě chudý duchem...Čemu jste nerozuměl na větě "už mi prosím nepište"? ) Je to jen řečnická otázka - neočekávám a ani si nepřeji odpověď. Leda, že byste se opět chtěl ponižovat psaním, o které nestojím, to by byla ovšem veliká ubohost..." Doplním ještě, že první reakce na inzerát přišla od paní 31.8. - reagoval jsem až 9.9. protože jsme řešili vážné zdravotní problémy v rodině. Napsal jsem paní číslo a ať se ozve. Paní Michaela se ozvala den před odjezdem na dovolenou a dožadovala se předání. Na čež jsem ji řekl, že přes ipák nemám cestu a v nejbližší době ani neplánuji a že je možné si věc vyzvednout na sídlišti Petřiny. V ten moment reagovala podrážděně, že to nemůže stihnout, že toho má strašně moc apod. A teď pozor! A že já jsem se jí ozval až po 9 dnech! Názor si udělejte sami. Na druhou stranu, paní, která je o berlích a bydlí v 6. patře bez výtahu, je schopna sejít dolů a ještě se hrozně omlouvá, že mě tahala ke svému baráku. Paní ale předem poprosila, že z důvodu imobility nemůže moc nikam jezdit. To je v pořádku a není v tom problém. Nehledě na to, že jsem to měl po cestě. Ale když taková paní, je schopná slézt těch 6 pater dolů a pak se škrábat nahoru a ještě se omlouvat, přijde mi chování paní Miachaely v kontrastu s touto paní opravdu prasácké, nelidské a egocentrické. Omlouvám se za ty výrazy, ale opravdu toto jinak popsat nejde. Vzhledem k tomu, že problém s vyjadřováním a požadavky této paní je opakovaný, bylo by dobré, aby se to tady vědělo.

Michaela 103 před 7 roky

Je smutné, k čemu všemu se tu někteří jedinci dokáží snížit jen proto, že nedostanou to, co chtějí….Kdyby měl někdo zájem, tak mohu korespondenci pana Pajonka přeposlat, i když svoje výrazové prostředky a způsob jednání ukázal dostatečně i zde. Nemohl se „vyřádit“ na mém mailu, protože jsem ho zablokovala, tak píše svoje výplody zhrzeně sem. Naštěstí je tu převážná většina lidí milých a slušných a já mám velkou radost, že jsem se s nimi mohla setkat.

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Souhlasím s tím, že když už někdo něco chce, měl by si pro to přijet, případně se řádně domluvit na předání. Osobně nevidím problém někomu něco přivézt, když mám tím směrem cestu.

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Nevím, jak probíhala konverzace mezi Danielem a Michaelou, ale s Danielem jsem měla tu čest se poznat a mohu říci, že je to velice milý a ochotný mladý muž. Komunikace s ním byla vždy milá a rychlá.
Pokud měl nějaké rodinné zdravotní problémy, tak je logické, že se ozval až v době, kdy na to měl čas.
Z vlastní zkušenosti vím, že je pokud má čas a cestu kolem, tak je ochotný věc přivézt.

mysik 118 před 7 roky

Ja mám zase skúsenosť s pani Michaelou a veľmi dobrú takže jediné čo mi z toho vyplýva je to, že pani Michaela a pán Daniel sa jednoducho nepohodli. To sa niekedy stáva

Tomáš 421 před 7 roky

No - a právě proto, že tu jsou dvě strany, které nikdo nemůže objektivně posoudit, by bylo dobré, aby se tu nadále nezveřejňovaly soukromé korespondence a pokud, aby to administrace mazala. Mám rád diskuze, které jsou o něčem, ale tohle je není o ničem, jen to jde hluboko za hranici únosnosti.

Zdenka 22 před 7 roky

S paní Michaelou jsem se setkala 2X a vždy byla radost s ní komunikovat. Pána neznám, ale je zřejmě mstivý. Je úsměvné, že mladou, velice hezkou ženu odhaduje na 45 - 55 let.

Karel Nezbeda 11 před 7 roky

Jak vidím, s paní Michaelou asi není vše úplně v pořádku. Dnes jsme byli dohodnuti v 15,15 na Pavláku, čekal jsem do 15, 45 a nikde nikdo. Po příjezdu domů jsem zjistil, že snad ještě v ten čas co jsem na ní čekal, poslala negativní hodnocení. Léčí si snad komplexy? V emailu mi byla sympatická, mela můj popis, tak mne snad nemohla přehlídnout.

Adéla Košťáková 13 před 7 roky

Netrapte se to se stane ,po mne dneska paní chtěla skříně a nejlépe popsat do detailu a rozfotiti,aby měla jistotu zda to má cenu proto jet trošku si spletla server bazar s daruji zadarmo.

Tomáš 421 před 7 roky

@Karel: A jestlipak jste měl v klopě ten karafiát a pod paží Večerník?
Jinak to je jasně hozená rukavice a bylo by patrně dobré, aby ji paní Michaela zvedla. Já bych osobně negaci nedával bez dalšího vyjasnění. Červená se Vám to tam v profilu dost nehezky…

Michaela 103 před 7 roky

Na pana Karla jsem čekala na domluveném místě a nikdo nedorazil, musel si poplést buď místo, anebo hodinu. A paní Adély jsem se zeptala na rozměry skříně, protože je neuvedla - to je snad divné, když je v bytě daný prostor?

Karel Nezbeda 11 před 7 roky

Paní Michaelo, jsem pravda starší , ale ne dementní.

Michaela 103 před 7 roky

Nevím co za tím je Karle, ale já na Vás čekala a Vy tam nebyl, toť celé. Možná jste přišel pozdě - opravdu nevím.

mysik 118 před 7 roky

Toto sa ešte neuzavrelo ?

Tomáš 421 před 7 roky

Ne. Nemohou najít místo, kde si dát box.

mysik 118 před 7 roky

Tak teda počkám na rozuzlenie

Karel Nezbeda 11 před 7 roky

to se nedočkáte, paní je hádává a nechce přiznat chybu. Možná pospíchala na víkend, tak tam nešla. Měl jsem takovou ženu, hysterku. Sama přiznala, že když se nepohádá, není jí dobře. Mně to za to nestojí se s ní dohadovat. Tam co ona údajně stála , byli tramvajáci a jedna blondýna která mi zdělila že nečeká na mne. Paní mi píše do mailu, že jsem lhář, má štěstí že nežijem na Divokém západě.Tímto končím, vím své. Howgh

Michaela 103 před 7 roky

Neměla jsem tam schůzku ve stejnou dobu jen s Vámi. Ostatní mě viděli, Vy ne. Co z toho vyplývá si každý domyslí.

Tomáš 421 před 7 roky

Michaela před 5 hodinami
Na pana Karla jsem čekala na domluveném místě a nikdo nedorazil, musel si poplést buď místo, anebo hodinu.
@Podle mých hodnot není tohle důvod k negativní nálepce. Oba jste udělali chybu, ale chybovat je lidské. Omluva a jede se dál jako mezi slušnými lidmi. Tohle tahání dohadů na internet je dost hluboko pod úrovní.

Martina 131 před 7 roky

P.Michaelo,raději bych tomu druhému předala tel. netroufám si vůbec tvrdit,že bych toho ,,pravého ,, mezi dalšími 20 poznala a to si myslím,že mám docela odhad.

Michaela 103 před 7 roky

@ Tomáš - a moji chybou je podle Vás to, že jsem nespolehlivému zájemci dala negativní hodnocení? Od toho tu ta kolonka přece je. A s "taháním dohadů na internet" se musíte obrátit na pana Karla, on to zde svým slovníkem uvedl, což je opravdu hluboko pod úrovní, jak píšete.

Tomáš 421 před 7 roky

Pokud Vás, paní Michaelo, můj nestranný pohled, který jsem vyjádřil, prudí, je to jedině Vaše vizitka. Držel jsem palce oběma, aby to skončilo smírem. Hrajete s cílem dát gól do vlastní branky.

Michaela 103 před 7 roky

Tomáši, toto je poslední zpráva, kterou sem píši, nebudu se již účastnit této uměle vytvořené situace. Lidé, kteří mě znají, dobře vědí, kde je pravda, která je jenom jedna. A nic na tom nezmění ani dlouhý sloh pana Pajonka (mimochodem ve kterém o sobě v afektu prozradil mnohem více, než měl jistě v úmyslu), ani dotčená reakce pana Karla, který zřejmě něco popletl. A k paní Markétě se také již nebudu vyjadřovat, musela si mě s někým splést a svým expresivním psaním o sobě dává světu vědět hodně informací. A mj. píše o porušování pravidel, což nám tu právě sama předvedla, a horší je, že porušuje rovněž zákon, a vážnost situace si sama neuvědomuje. Nebudu se této diskuze už účastnit, protože uvést věci na pravou míru se stejně nedaří a jak jste napsal již dříve - je to za hranicí únosnosti. A já vím, že převážná většina lidí je tu slušných, hodných a milých, protože jsem se s takovými setkala, a to je to, co mě těší.

Tomáš 421 před 7 roky

Tady se plete víc lidí. Já jsem pouze vyjádřil svůj nestranný (= nezaujatý) pohled. Vy si mne např. pletete patrně se soudcem.

mysik 118 před 7 roky

myslím, že už by si obaja mali podať ruky a ísť ďalej, či?

Tomáš 421 před 7 roky

To jsem rád, že si myslíme to stejné.

Martina 131 před 7 roky

v životě jsme se neviděly, chodí sem nějaký sociolog?

mysik 118 před 7 roky

hádam sa tu ešte nezačneme chytať za slovíčka

Tomáš 421 před 7 roky

Proč ne - třeba takový slovní fotbal je přece paráda. A víte, co nám to bodů vynese?

mysik 118 před 7 roky

aha, zabudla som

Admin Petr 247 před 7 roky

Vzhledem k tomu, že diskuze vedla k vzájemným neshodám mezi uživateli Michaela a Maqi89, zamkli jsme ji a smazali příspěvky, které místo diskuze bylo vhodnější zaslat napřímo týmu VšezaOdvoz. Po následné komunikaci s oběma stranami, ve kterých je nemožné rozsoudit věc spravedlivě uplatníme následující postup. V diskuzi tyto 2 uživatelky již směrem k sobě nesmí vyvolávat žádnou diskuzi ani reagovat na příspěvky jiných uživatelů, kteří se k druhé osobě vyjadřují. Vše raději řešit napřímo s týmem. V případě nedodržení tohoto postupu budeme nuceni využít omezující kroky. A to samozřejmě nechceme VšezaOdvoz je tu zdarma pro všechny, kteří své nepotřebné věci chtějí smysluplně darovat druhým. Pokud se vzájemně neshodnou a nedokážou najít společné řešení, je nejlepší vše nahlásit na podporu a následně se na VšezaOdvoz vzájemně vyhýbat. Individuální neshody by neměly odrazovat ostatní uživatele. Řešení těchto neshod stojí opravdu dlouhé hodiny času, které pak nemůžou být věnovány práci na rozvoji projektu. Věříme, že toto pochopíte a děkujeme za spolupráci!