pozor na platby předem

Diskuze » Negativní příhody

michal (autor tématu) 95 před 7 roky

Pozor na platby předem na anonymní účty již jsem tak přišel o dost ne tady ,ale na jiných webech ,bohužel peníze zpět dostat je utopie

Linux Debian 64 před 7 roky

Jak jsem psala zde, je to o cloveku o ne vyuzivanych sluzbach...
http://vsezaodvoz.cz/diskuze/negativni-prihody/935/pozor-na-cislo-uctu-3198888319-0800#post3343

Marketa 446 4 před 7 roky

Pozor na paní Lenku(aknel),bere věci zdarma a pak je prodává v řádu několika stovek.!!

Marketa 446 4 před 7 roky

Omlouvám se asi jsem to měla zařadit někam jinam.ale jinak k tématu ,pokud narazíte na podvodníka,a že jich je všude na internetu dost,policie musí prošetřit i přestupky které jsou nižší než 5000,-kc nevěděla jsem to,teď jsme to řešili,kdy jsem zaplatila ,,jen" 800,-kc předem a nic nepřišlo.byla jsem se zeptat ,zda jen z principu se s tím něco dá,a přestupek to je ,takový podvodníci mají často více objetí,a pokud každej nahlásí i to minimum ,které ztratil,ono se ty částky pak sečtou,a je to rychlé na těch 5000,-kc
Nebo sehnat lidí okradené stejnou osobou,a sepsat petici(nebo co to je ,takhle jsme dostali 2 podvodníky
Na účet bych předem asi nikomu nic už neposilala.Spalila jsem se už nekolikrat
Chci se zeptat p.Michala,jak jste problém vyřešil vy?zajímá mě to.dekuji a přeji pěkný den všem co tu jsou

michal (autor tématu) 95 před 7 roky

Já to vyřešil tak ,že již platby na účty předem neposílám jedině platbu pošlu například v ověřeném obchodě nebo uživateli kterého znám osobně ,policie sice může prošetřit a zaprotokolovat ,ale šance na úspěch je mizivá ,pokud třeba je to někdo kdo má x exekucí za další má třeba anonymní účet a ještě přesměrovaný IP přes x států dost těžko ho bude někdo hledat ,pátrání by stálo jmění ,neposílat nic předem je jediné řešení ,pokud to nejde jinak věc raději oželet tady se podobné věci již řešili .

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Přesně tak nic neplatit viz pravidla

Tomáš 421 před 7 roky

Naštěstí to neplatí paušálně. Mám pár věcí přes poštu a v jednom případě po mně chtěla paní platbu dokonce až po odeslání balíku.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

To je možné já také občas na Bazos platil předem ,ale vždy jen pokud má uživatel delší dobu účet a kladné hodnocení ,také se koukám na jiné inzerce atd. zkrátka prověřuji dost důkladně ,ano i tak jednou se mi stalo ,že jsem něco poslal na dobírku a balík se mi vrátil zpět přišel jsem tak o poštovné .

Anna 14 před 7 roky

platím často předem počtu pár věcí mi nedošlo

Veronika Ava 24 před 7 roky

Na nákup přes internet jsou dobré servery, kde je jasně viditelné hodnocení uživatele. Například co se týká oblečení je to vinted.cz.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ano je jich více ,ale skoro všude se dá něco zjistit i tady pokud je někdo nový nemá žádnou předchozí reputaci byl bych s platbou předem hodně opatrný obzvláště v případě dalších poznatků anon. platby .