Pozor na číslo účtu 3198888319/0800

Diskuze » Negativní příhody

Jirka Faist (autor tématu) 1 před 7 roky

S pani jsem byla domluvena na postovnem pani moc ochotna a mila ale důvěřuj ale proveruj cislo jsem dala do vyhledavace a jedna diskuze o podvodu za druhou!!! Davejte si poror at beprijdete o penize!!!!

Jirka Faist (autor tématu) 1 před 7 roky

Chci se pani omluvit, jak mi pani vysvetlila blesk ma jen jedno cislo uctu coz na internetu nepsaly a jen varovaly at na toto cislo uctu neposilat penize! Takte se omlouvám a prosim zda by to mohlo byt odstraneno nebo zda by mi nekdo poradil jak odstranit moc dekuji a heste jednou se omlouvám

mysik 118 před 7 roky

@Jirka Faist musíte napísať adminovi aby diskusiu zmazal. Inak to nieje možné

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Také bych na Blesk peněženku nic neposlal nic proti paní ,ale nemám rád anonymní platby .

Linux Debian 64 před 7 roky

@petr roubicek: a ja zas nemam rada nevzdelanea lidi, kteri psychopaticky tvrdi: kdo nema co skryvat, nepotrebuje anonymitu a pdobne komunisticke zvracenosti !
Jedine na cem zalezi, je to o cloveku, ktery vyuziva to, co vyuziva. At uz je to zbran, nebo ruce, kterymi muze stejne tak nekomu (hloupemu) nafackovat, jako i pomoct v nouzi.
Lide, pouzivejte hlavu a nemejte ji jen "na okrasu" !

petra 3 před 7 roky

chcete mi říct že jsem paní poslala peníze a nic neuvydím

Jakub Kocáb 1 před 7 roky

Už jsem se lekl že mi to zboží co po paní sem chtěl nedorazí!!

petra 3 před 7 roky

Tak teda nevim já chci stan paní teď nereaguje na i.mejl tak nevím co si o tom všem mám myslet

Petr Roubíček 242 před 7 roky

No já od paní chtěl solární panel pak mi psala ,že by chtěla platbu na účet v případě poslání to ano ,když jsem napsal ,že chci pro věc jet již žádná odpověď na víc pro paní vzdělanou Linux Debian asi je normální se v mailu ani nepodepsat ,až někomu od paní něco dorazí napište na mě to věrohodný dojem nedělá ,jinak Blesk má i zpoplatněné platby příchozí uživatel musí mít k používání důvod ,např. FIO má podobné služby zadarmo .

petra 3 před 7 roky

Tak mě od pani co jsem chtela ten stan nic nedoslo penize vylozene v prdeli a uz ani nereaguje na imejl priste nic fakt ubozi lide co tohle delaji jinym a kor treba lidem co se o deti staraji sami a obraci se z nejakou prosbou a takhle s nima vyserou k

Linux Debian 64 před 7 roky

@roubicku, roubicku :
prestante me pomlouvat, cituji:
"...si je normální se v mailu ani nepodepsat...".
Co to melete zase ?
Ve vasem predchozim postu SE VUBEC NEZMINUJETE O NEJAKEM NEPODEPSANI !, jen trapny zblept o anonymnich platbach.
A na TO jsem reagovala, ze ne ANONYMITA nebo ruzne (pseudo)~anonymni sluzby jsou spatne, ale o tom, KDO a JAK je pouziva !!!!

Tak prestante na mou adresu prisuzovat vase trapne "asi tohle to, asi tamto" !!!!

michal 95 před 7 roky

Bohužel se to dalo čekat ,že se zase hodně uživatelů spálí ,již to tu bylo nedávno ,a to x krát někomu to dělá dobrý výdělek ,administrátor před platbou předem též varoval je to i v podmínkách ,ale kdo chce kam .

Jaro Třináct 36 před 7 roky

@michal
On je to problém, tady jsou poctiví a hodní lidé, no a každý soudí často podle sebe. Dobrá rada je neplatit předem.


Linux Debian 64 před 7 roky

Kdyz uz si tu hrajete na dobre rady a zapominate, aby jste nemeli "kedlubny jen na okrasu", za mne:

platit predem klidne ano, ale lepsi nekomu, kdo ma nejakou overitelnou, dobrou reputaci a.k.a. hodnoceni.

Dalsi alternativou je dobirka a dalsi, neposledni moznosti je,
na netu se da vyhledat "hitchhike" odvoz. T.j. nekdo potrebuje nekam hodit a nekdo, kdo ma cestu tim smerem, tak pres web, kde se oba zaregistruji, maji moznost se domluvit. Stejnym zpusobem by se dalo domluvit odber/dovoz zbozi, resp. platba.
Moznosti je vice. U kazde je potreba zvazit miru pozitiv/negativ nebo-li slabych mist.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Přesně jak píše Jaro 13 a jinak viz pravidla .

Poradna 3 před 7 roky

Petra
Takže už jsme dvě, které zaplatily poštovné za stan a spacák
No už jsem v životě přišla o víc než o 200,- Viděla jsem, že se paní čerstvě zaregistrovala, nemá žádné hodnocení, a formální úroveň emailů je nízká. Ale vzhledem k tomu, že tam byl inzerát na sluneční kolektor, který by těžko chtěl někdo posílat poštou a nejspíš do Jiřetína pod Jedlovou pojede, tak jsem to vyhodnotila, že paní Jana Dokoupilová je reálná osoba s velkým srdcem. U inzerátu, kde nabízela kolo psala, že je po úrazu a už ho nevyužije, tak mi to přišlo, že tohle přece nikdo nebude vymýšlet.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Bude takových asi více jen tady asi vydělala tisíce po 200 inzerovala více věcí některé její inzeráty úplně zmizely například ten panel nebo to kolo atd.

Anna 14 před 7 roky

Já zase chci od paní Dokoupilu solární lampičky můžu ji tedy poslat to poštovné už zdražila chce 300,-

Jakub Kocáb 1 před 7 roky

přidávam se k tomu že mi pani "zatím" neposlala stan napsala at napíšu adresu a že mi to pošle na dobírku takže zatím nic

Foy 6 před 7 roky

Bože, tady je tolik hloupých lidí..

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Já ji prokouknul dobře má Blesk peněženku to za prvé a ještě se nepodepisuje ,má krátce účet ,žádné hodnocení ,připojení dle mailu kdo ví odkud příznaků bylo mnoho za další skoro nové věci atd. Potom tedy nechápu proč to bylo podezřelé jen mě .

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ještě jsem si vzpomenul na to jak tu někdo psal notebook dědeček byl to ales.palasman cca půl roku zpětně to by mě zajímalo jestli za tím není jeden a ten samý jako Dokoupilů ,nebo snad někomu něco přišlo .