Martina Hrabová - VAROVÁNÍ

Diskuze » Negativní příhody

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Varuji všechny před ženou jménem Martina Hrabová. Nedodržení domluvené schůzky, ani náznak omluvy a vysvětlení, jen neuctivé a hulvátské jednání...I takoví jedinci jsou bohužel mezi námi.

Eva 165 před 7 roky

Pak dejte negativní hodnocení.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Nemohu jí dát negativní hodnocení, protože jsme se nesešly, resp. nepřišla na domluvenou schůzku, a k předání nedošlo. Nebo mohu? Jak?

Eva 165 před 7 roky

Samozřejmě. Pokud je někdo nespolehlivý, pak máte možnost mu dát negativní hodnocení. Proto se to zavedlo. Klikněte si na kolonku Moje inzeráty, pak u inzerátu na Seznam zájemců a tam najdete možnost udělit negativní hodnocení. Inzerát tak běží dál, nemusíte ho rušit.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Bylo to obráceně - zájemce jsem byla já. Ona je tu sice jako dárce, ale myslím, že si z lidí buď dělá legraci, anebo je opravdu tak neslušný člověk, který si myslí, že se nemusí omlouvat a chovat slušně, že může nepřijít a beze slova omluvy nechat druhého zbytečně čekat...To, že se rozhodne poslat nějakou věc, kterou buď nechce, nebo nepotřebuje, dále do světa, přece automaticky neznamená takové neuctivé chování. A z diskuzí čtu, že toto tu bohužel není výjimkou, vyskytuje se to na obou stranách. Když to udělá příjemce, tak je to už jasné - popsala jste, jak udělit negativní hodnocení pro výstrahu ostatním, ale když to udělá "dárce", tak co pak?

Eva 165 před 7 roky

Pak to řešit s adminem.