Josef Rigo

Diskuze » Negativní příhody

Michaela (autor tématu) 0 před 7 roky

Dobrý den, bohužel se mi stala negativní zkušenost... pod tímto jménem vystupovala paní Věra Zubková, která mě poprosila o zaslání samolepky na stěnu pro děti. Nevěděla jsem, kolik bude stát poštovné a chtěla jsem i co nejlevněji, po přečtení pozitivních komentářů jsem nejdřív zaslala balíček a pak po ní žádala přesné peníze za poštovné. Paní mě prosila, ať posečkám, že peníze pošle, nicméně na mé výzvy nereaguje a peníze jsem doteď nedostala (po pěti týdnech). Paní po této zkušenosti nedoporučuji.

Akela 587 před 7 roky

Nejdříve platba pak posílat. Tak to dělám i když věc prodávám. Takhle to z nikoho nedostanete.

gabrusa 2 před 7 roky

Nebo poslat na dobírku s připsáním peněz na účet. To není o tolik dražší a je to jistota pro obě strany.

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

U dobírky vám hrozí, že si dotyčný věc nevyzvedne a tratíte i tak, takže na to bych si dával taky pozor. Hlavně komu věc posíláte. Bohužel je tu spousta lidí, která se žádnými pravidly neřídí.

Linux Debian 64 před 7 roky

1) Pokud ma nekdo o neco skutecny zajem, at posle penize za postovni predem na vas ucet
2) s prijmenimi Rigo jsem se uz setkala - vesmes vsichni byli "cigosi" A s cikanama nekomunikuji, sorry ombudsmane LOL
A pokud si nekdo da takovy nick, jako Rigo, uz to musi naznacit, ze neco tady nehraje...