Aleš. PALASMAN

Diskuze » Negativní příhody

Simoleonka (autor tématu) 1 před 7 roky

Nejde o 150 Kč ale o princip. Prosím podvedene, kteří ti nechtějí nechat jen tak pošlete mi email: annabelllle@seznam.cz

(smazaný uživatel) 1 před 7 roky

Bohužel jsem se též nechal napálit a poslal mu 150 Kč poštovné.

Akela 587 před 7 roky

A za co chtěl tak vysoké poštovné?

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

psla jsem na mal.

Eva 10 před 7 roky

prosim všechny podvedené,zdali by napsali pánovi co me kontaktoval ohledně také podvedení diky...jeho email...klacek2006@seznam.cz

Lenka Slezáčková 5 před 7 roky

kontaktujte také annabelllle@seznam.cz i Ti co posílali peníze 150kč a nabídka byla z mailu - klara.maurenzova@seznam.cz -telefon Samsung

Olga 17 před 7 roky

Jak se přece nestydí něco takového provést(

Petr Roubíček 242 před 7 roky

má inzeráty i na jiných webech je pravděpodobné ,že tam dělá to samé co tady ,například prodává grill a telefon .

Petr 4 před 7 roky

jj a taky mění profily a maily ... Spoléhá na to, že se lidi nebudou chtít hájit kvůli 150 kč, ale narazil...)

Laďka Přiby 1 před 7 roky

já mu bohužel taky poslala na složenku 150,- Kč , takže mě to vyšlo na 180,-

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Pozor nic neposílat a neplatit nikomu je pravděpodobné ,že to může pokračovat ,raději nic nemít ,dokud se nevyřeší ,alespoň ověřování .

Miluška Čepová 1 před 7 roky

Tak bouzel se radim i mezi vas ja chtela jsem notas pro syna a nechali se napalit pani myslim anabel ci jak jsem jiz psala mail

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Proto je třeba obezřetnost ,na každém rohu na internetu můžete potkat lehkoživku který od vás jednoduchou fintou vytáhne prachy

Eva Buschacher 2 před 7 roky

75 kc email ma klaudiemachackova na portalu daruji za odvoz

Petr Roubíček 242 před 7 roky

co zkusit podat reklamaci na tu platbu možná by banka mohla platbu vrátit ,je zajímavé pokud dostanete chybně platbu třeba od státu a utratíte jí tak je to trestné ,proč tedy nemá být trestné utratit peníze získané podvodem .

kassandra 1 před 7 roky

Já mu také poslala 150 jč za telefon ale u mě se vydával za klaru maurenzovou. Jde s tím něco udělat?

vlasta 10 před 7 roky


tak co jdeme do toho??? Ráda se ujmu sepsání.. pokud máte zájem tak dejte vědět a pokud už to někdo dělá tak kdo? děkuji

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Držím palce ať vám to vyjde a peníze dostanete zpět